Ücretsiz 3 Boyutlu Drag Yarışı Oyunu Ücretsiz İndir Street Challenge – Extreme Velocity 3D Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ücretsiz 3 Boyutlu Drag Yarışı Oyunu Street Challenge – Extreme Velocity 3D Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Street Challenge – Extreme Velocity 3D Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Street Challenge ücretsiz ve orjinal bir drag yarışı simülasyonu olarak gelişimine devam ediyor. Bu gelişimde hazırlanan ikinci oyun olan Extreme Velocity 3D araba yarışı hayranlarına ayrı bir tat yaşatmak için hazırlanmış gerçekçi grafiklere sahip güzel bir oyun.

Heyecan dolu dakikalar ile arkadaşlarınızla kıyasıya bir yarış içine girebileceğiniz Street Challenge Extreme Velocity 3D sokak yarışına ilgi duyanları 3 boyutlu grafikler ve maksimum oynanabilirlik ile bilgisayar ve internet ortamında toplamayı amaçlıyor. Birçok yarış, araba, modifiye ve garaj seçeneği ile dikkat çeken oyun .NET Framework ve DirectX kurulumlarına ihtiyaç duyuyor.

Not: Tamamen ücretsiz olan Street Challenge serisindeki yerinizi almak istiyorsanız oyunu indirip kurduktan sonra kendi hesabınızı oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca oyun güncelleme dosyalarını Street Challenge Updater ile kurulum sonrası otomatik olarak indirmeye ve yüklemeye başlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver