Uçak Savaşı Ücretsiz İndir Fighter Ace Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Uçak Savaşı Fighter Ace Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Fighter Ace Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Temel amacı online olarak ülkeler üzerinden savaşlar gerçekleştirmek olan bu oyunda; uçaklarla istediğiniz ülkeye saldırıda bulunabilir ve karşılıklı hava savaşları gerçekleştirebilirsiniz.

Savaş başarınıza ve tekniklerinize bağlı olarak zamanla rütbeniz de ilerleyecek ve daha üstün savaş tekniklerine sahip olacaksınız.

* Oyunu oynayabilmek için kredi satın almanız gerekmektedir. Fakat kredi almadan önce oyun hakkında bir önfikre sahip olabilmeniz için üreticisi tarafından 2 haftalık ücretsiz kullanım hakkı sağlanmıştır. 2 hafta ücretsiz oynayabilmek için bir takım işlemler yapmanız gerekmektedir. Bu işlemleri sırasıyla buradan görebilirsiniz.

Fighter Ace için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


Fighter Ace Ekran Görüntüleri

 • Fighter Ace
 • Fighter Ace 2

function slider_atla(a,b){if(b){a=parseInt($(“.o_slider > .tuslari > a.secili”).text())+1;a=a>slider_tabs?1:a}if(!b||b&&degisim){next_segment=slider_tabs==a?1:a+1;margin=a>1?(a-1)*300:0;$(“.o_slider_ic > ul”).animate({“margin-left”:”-“+margin});$(“.o_slider > .tuslari > a”).removeClass(“secili”);$(“.o_slider > .tuslari > a:nth-child(“+a+”)”).addClass(“secili”)}if(b)setTimeout(“slider_atla(“+next_segment+”,”+b+”)”,b)}var slider_tabs=$(“.o_slider > .tuslari > a”).size();var degisim=true;$(“.o_slider > .tuslari > a”).click(function(){slider_atla($(this).text(),false)});setTimeout(“slider_atla(2,7000)”,7e3);$(“.o_slider”).hover(function(){degisim=false},function(){degisim=true})

googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Çeşitli Popülerleri

 1. Okey
  OkeyBedava Okey Oyunu
 2. Angry Birds
  Angry BirdsAngry Birds PC Versiyonu
 3. Icy Tower
  Icy TowerBuz Kulesine Tırmanma Oyunu
 4. Monopoly
 5. Angry Birds Rio
  Angry Birds RioAngry Birds Rio PC Sürümü
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});