Twitter Türkçe Twitter türkçe kullanma Twitter türkçe yapma

Etiketler: Twitter, Twitter dil değiştirme

Twitter Türkçeleştirme Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter Türkçeleştirme

Twitter dil seçenekleri arasına Türkçeyi de eklediğini duyurdu. Kuş cıvıltısı anlamına gelen Twitter binlerce mikroblogu takip edebileceğiniz ve 140 karakter limitli düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz bir sosyal paylaşım sitesi olan Twitter artık Türkçe olarak hizmet vermeye devam ediyor. Arkadaşlarından, sektör uzmanlarından, en sevdiğin ünlülerden sıcağı sıcağına güncellemeler ve dünyada olup biten her şey hakkında bilgi edinebilirsiniz. iPhone, iPad, Blackberry, Windows7 ve Android için tasarlanmış ücretsiz Twitter uygulamaları sayesinde Twitter’ı her yerde kullanabilirsiniz. En yeni uygulamalara erişmek için mobil cihazınızdan m.twitter.com adresini kullanabilirsiniz.

Twitter’ı türkçe kullanmak için öncellikle hesabınıza giriş yaparak sağ üst tarafta kullanıcı adınıza tıklayın ve Settings bölümüne girin.Açılan sayfada Language kısmını Turkish olarak değiştirin ve kaydedin. Böylece Twitter’ı Türkçe olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Son Aramalar: Twitter, Twitter dil değiştirme, Twitter Türkçe, Twitter türkçe kullanma, Twitter türkçe yapma

twitter dil değiştirmek, twitter dil değiştirme, thinkpad nasıl türkçeleştirilir, mobil twitter dil ayarları, iphone da twitter dilini değiştirmek, twitter mobil nasıl türkçeleştirilir, twitter mobile dil değiştirme, twitter dil değiştirme mobil, sony ericsson s700 dil ayarı nasıl değiştirilir, samsung fotoğraf makinası nasıl türkçeleştirilir

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver