Tweetleri Facebookta Yayınlama Twitter ile Facebook nasıl bağlanır twitterdaki tweetler facebooktada görünsün

Etiketler: Tweetleri Facebookta Paylaşmak

Twitter ile Facebook Hesabı Nasıl Bağlanır Haberi| Teknoloji Haberleri

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter ile Facebook Hesabı Nasıl Bağlanır

Artık günümüzde sosyal medya internette geçirdiğimiz sürenin büyük bir bölümünü almış durumda diyebiliriz. Çünkü sosyal medya yalnızca sanal alemde olup bitenleri değil gerçek dünyada da olup bitenleri karşımıza çıkartıyor. Ancak sosyal medyanın en çok kullanılanları Facebook ve Twitter bir arada takip edebilme ve paylaştıklarınızı her iki hesabınıza da gönderebilme imkanına sahipsiniz. Twitter’da ki tweetlerini Facebook hesabınıza da ulaşması için yapmanız gerekenleri adım adım anlatacağız:

İlk olarak Twitter hesabımıza giriş yapıyorsunuz.

Twitter hesabımıza giriş yaptıktan sonra hesabımızın profil ayarları kısmına geliyorsunuz.

Burada bulunan “ Tweerlerini Facebook’a gönder ” butonuna tıklıyorsunuz.

Daha sonra ise “ Facebook’a giriş yap ve hesabımı ilişkilendir ” butonuna tıklıyorsunuz.

Bu işlemi yaptıktan sonra yeni açılacak olan sayfada Facebook hesabımızı ilişkilendirmek için hesap bilgileri ve şifreniz istenecektir bu bilgileri girdikten sonra “Giriş Yap” butonuna tıklıyorsunuz. Bu işlemden sonra “ Facebook ile Giriş Yap ” butonuna tıklıyorsunuz. işlemi bitirmek için “İzin Ver” butonuna tıklıyorsunuz.

Twitter hesabımızı Facebook hesabımız ile bağlamak için “Değişikleri kaydet” butonuna tıklayınız. Twitter hesabımız ile Facebook hesabımızı birbirine bağlamış oldunuz. Twitter’dan yazdığınız tweetler artık Facebook hesabınızda görülecektir.

Son Aramalar: Tweetleri Facebookta Paylaşmak, Tweetleri Facebookta Yayınlama, Twitter ile Facebook nasıl bağlanır, twitterdaki tweetler facebooktada görünsün

twitter da paylaştıklarım facebookta görünsün, twitterda paylaştıklarım facebookta görünsün, facebook twitter yüklü cep model, instgram face e nasıl baglanıyor, twitter da yazdığım facebookta görünsün, android telefondan internet olmadan twittera bağlanma, her yazdığım tweet facebookta yayınlanmasın, skypta facxebook hesabımı paylaşmak istiyorum nasıl, tweetleri facebook ana sayfasında paylaşma, twitter da gerçek hesap nasıl kurulur

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver