Tüy Dökücü Ped Kullanımı Fiyatları-Tüy Dökücü Pedler Kullanıcı Yorumları Hakkında Bilgi

Aşağıda Tüy Dökücü Ped Kullanımı Fiyatları-Tüy Dökücü Pedler Kullanıcı Yorumları ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Tüy Dökücü Ped Kullanımı Fiyatları-Tüy Dökücü Pedler Kullanıcı Yorumları

Epilasyon ve istenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri denilince akla hemen sir ağda, iğneli epilasyon, lazer epilasyon gibi bilindik tüy dökücü yöntemler gelmektedir. Ancak bu tüy dökme yöntemlerinin bir kısmı pahalı bir kısmı da etkisizdir. Bugün sizlere tanıtacağımız Tüy Dökücü Ped ise hem ucuz hem de güvenli ve kalıcı bir biçimde istenmeyen tüylerden sizleri kurtarıyor.

Tüy dökücü pedin etkisi azaldığında aktif kristal disklerini değiştirin.

Bunun için eski diski bir kenarından çekip yapışkan kalıntıları (ispirto veya alkol ile) tamamen temizlemeniz gerekir.

Yedek kristal diskler tam ve düzgün bir şekilde yapıştırılmalıdır.

Sadece orijinal yedek kristal diskleri kullanınız!

Tüy dökücü pedin etkisi azaldığında aktif kristal disklerini değiştirin. Bunun için eski diski bir kenarından çekip yapışkan kalıntıları (ispirto veya alkol ile) tamamen temizlemeniz gerekir. Yedek kristal diskler tam ve düzgün bir şekilde yapıştırılmalıdır.Sadece orijinal yedek kristal diskleri kullanınız!

Tüy dökücü ped nasıl kullanılır? Tüy dökücü ped, acısız epilasyon setinin pedleri cilde hafifçe bastırarak, dairesel hareketlerle sağa ve sola doğru kullanılmalıdır. Kullanım öncesi cilt tamamen kuru olmalı, nemli veya herhangi bir krem sürülmemiş olmalı. Kullanım sonrasında ise cilde en az 1 saat herhangi bir krem, losyon vb. ürün sürülmemelidir.

Her kullanımdan sonra pedleri akan suyun altında yıkarsanız pedler daha uzun ömürlü olur. Büyük ped bacak, kol gibi daha büyük alanlarda, küçük ped ise yüz gibi daha küçük alanlarda kullanılmalıdır. Tüy dökücü ped vücudun her bölgesinde kullanılabilir. Ancak ciltte herhangi bir tahriş, alerji, yara var ise o bölgede kullanılmamalıdır.

Tüy dökücü ped aynı zamanda cilde peeling de yaptığı için kullanım sonrası ölü derileri temizlenmiş cildiniz her zamankinden pürüzsüz ve yumuşak olur. Her kullanımdan sonra tüyler daha az çıkmaya başlar ve çıkan tüyler de daha ince olur. Tüy dökücü ped Dermatolojik testten geçirilmiştir. Alanında Avrupa lideridir.

Tüm Dünyada en çok satan epilasyon ürünü!!!

Tüy dökücü ped, Almanya’da patentli olarak üretilmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver