Türkler Programı Ücretsiz İndir Türk Tarihi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Türkler Programı Türk Tarihi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Türk Tarihi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir Eserler Kütüphanesi Simülasyonu
Nadir Eserler Kütüphanesi Simülasyonuİstanbul Üniversitesi Kütüphane Simülasyonu
 • İlk iki versiyonu 2007 yılında yayınlanan programın, 434 konu ve 543 resimden oluşan üçüncü versiyonu, yenilenen arayüzü ile uzun bir süre sonra yayınlanmış bulunuyor.

  Programın içeriğini yeni kullanıcılar için özetleyecek olursak; Türklerin geçmişteki tarihi olaylarını, kültür ve medeniyetini, önemli şahsiyetlerini resimleriyle birlikte anlatan ve Türkler ve Türk Tarihi  hakkında daha birçok nitelikli bilgiler içeren her Türk’ün bilgisayarında bulunması gereken, vazgeçemeyeceğiniz muhteşem bir yapım.

  İçindekiler:

  Türkler hakkında genel bilgiler ve Türklerin ilk anayurtlarıTarihte kurulmuş 16 Türk devletiBüyük Türk şahsiyetleriTürklerde Kültür ve MedeniyetMustafa Kemal Atatürk’ün hayatı, nutukları ve hakkında daha birçok bilgiTürk Tarihinin önemli olaylarıTürklerde askerlik, denizcilik, edebiyat, sanat… hakkında bilgiler150’den fazla isme göre sıralı büyük Türk şahsiyetlerinin hayatları ve bilinmeyen daha birçok yönleriTürklerde tarihte yaşanmış önemli olayların hikayeli anlatımıResimlerle desteklenmiş mükemmel anlatımlar

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • Cevap Ver