Türkiye’nin En Yakışıklı Erkekleri Kim 2011-2012

Dünyanın en yakışıklı erkekleri genellik Hollywood sinemasından çıkan aktörler oluyor. Peki Türkiye’de durum nasıl? Bizde de Türkiye’nin en popüler ve en yakışıklı erkekleri genellikle dizilerde boy gösteriyor. Peki 2011 yılında Türkiye’nin en yakışıklı erkeği kimdir? Bu sorunun gerçek cevabını bulabilmek için seçimi kadınlara bırakmanın daha doğru olacağını düşündük. İşte kadınların gözünden Türkiye’nin en yakışıklı erkekleri:

Sponsorlu Bağlantılar

2011'in en yakışıklısı belli oldu 2

EZGİ MOLA (OYUNCU)

“Mert Fırat aynı projede yer almaktan çok keyif aldığım biri”

Benim oyum Mert Fırat’tan yana. Kendisi ile Çağan Irmak’ın son filmi “Dedemin İnsanları”nda rol aldık. O zamandan itibaren arkadaşlığındaki samimiyetini çok sevdiğim ve keyif aldığım bir insan. Onunla aynı projede rol alıp, oynamaktan da çok keyif alıyorum.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 3
MUTLU TÖNBEKİCİ (GAZETECİ)

“Halit Ergenç’in gülümsemesi insana güven veriyor”

Halit Ergenç’i sevgilime benzetiyorum ve onu izlerken sevgilimi izliyormuş gibi oluyorum. Ergenç çok güzel gülüyor, insana güven veren bir gülümsemesi var. Padişah rolünün de ona çok yakıştığını düşünüyorum.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 4
SERAY SEVER (OYUNCU-YAPIMCI)

“Engin Altan Düzyatan karizmatik bir duruşa sahip”

Tercihim Engin Altan Düzyatan. Kendisinin karizmatik bir duruşu var. Bunun yanı sıra ses tonunun da çok iyi olduğunu düşünüyorum.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 5
ICONJANE (BLOGGER)

“Mert Fırat hem erkeksi hem de masum görünebiliyor”

Mert Fırat… Çünkü fiziksel olarak çekici olmasının yanı sıra, başarılı oyunculuğuyla aynı anda hem erkeksi, hem de masum görünebilmesini seviyorum. Türk erkek oyuncular arasında en keyifle izlediğim isim Mert Fırat.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 6
ÖZLEM KOTAN (COSMOPOLITAN GENEL YAYIN YÖNETMENİ)

“Türkiye’nin en yakışıklısı kimdir diye sorana hep Kıvanç diyeceğim”

Kıvanç Tatlıtuğ… Çok güzel bir adam. Nefis bir yüz, muhteşem bir vücut (kilo almadığı sürece)… Tepeden tırnağa kusursuz. Yanı sıra mütevazı. Ayrıca çok başarılı ve gelecek vaat eden bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 7
Bu başarısını yurt dışına da taşıyacağını hissediyorum. Çok yakında ya Hollywood onu, ya o Hollywood’u keşfedecek! Ayrıca sanırım uzunca bir süre “Türkiye’nin en yakışıklısı kimdir Özlem?” diye sorulduğunda hep aynı cevabı vereceğim. Kararımda oldukça istikrarlıyım.
2011'in en yakışıklısı belli oldu 8
HÜLYA AKSULAR (BALERİN)

Kenan İmirzalıoğlu

Kenan İmirzalıoğlu artık Türk sinemasının taçsız kralı gibi görünüyor. Çok güvenilir bir duruşu var, insanlığıyla yolculuğunda emek veren ve sürekli kendini geliştiren bir isim.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 9
ZEYNEP BEŞERLER (OYUNCU)

“Kıvanç Tatlıtuğ kariyerinde başarıyla ilerliyor”

Kıvanç Tatlıtuğ demek istiyorum. Kendisi çok başarılı bir şekilde kariyerinde ilerliyor. O yüzden bana göre 2011 yılında gene Tatlıtuğ ön plana çıktı.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 10
LALE MANSUR (OYUNCU)

“Mert Fırat çok sahici bir karakter”

Mert Fırat… Kişiliği, kültürü, terbiyesi ve ahlakı ile onun ön plana çıkan isim olduğunu düşünüyorum. O çok sahici bir karaktere sahip.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 11
MODA CADISI (BLOGGER)

“Burak Hakkı fiziksel özelliklerini ve iç güzelliğini bağdaştırabiliyor”

Oyum Burak Hakkı’dan yana. Sebebi güçlü bir karakter ve fiziksel güzelliği ile iç güzelliğini bağdaştırabilen ender insanlardan. Bu özellikleri ve cool duruşu onun çekici hanesinde yer almasını sağlıyor.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 12
NUR ÇİNTAY (GAZETECİ)

“Bu senenin adamı Erdal Beşikçioğlu”

Bana göre Erdal Beşikçioğlu bu senenin adamıdır. Çünkü kendisi arızalı adam karakterini canlandırıyor ve bilirsiniz, kadınlar da onların sorunlarını çözmeye bayılırlar.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 13
Zeki de bir adam, işini enerji ve hararetle yapıyor, ayrıca çok da sahipleniyor. Bu da farklı olmasını sağlıyor, kadınlar da onu seksi buluyor. Bir de kendisi bir problem çözerken, problem çıkararak çözüyor. Kendiyle didişiyor, karakteristik bir havası var.
2011'in en yakışıklısı belli oldu 14
DİDEM SOYDAN (MODEL)

“Mehmet Akif Alakurt’un yüz hatları bana gücü sembolize ediyor”

Benim tercihim Mehmet Akif Alakurt. Çünkü yüz ve çene kemikleri çok belirgin, bu da benim için gücü sembolize ediyor. Duruşunu karakteristik buluyorum.

2011'in en yakışıklısı belli oldu 15
NURAY SAYARI (ASTROLOG)

“Yılın en çekicisi muazzam bir aura alanı olan Halit Ergenç”

Yılın en çekici erkeği bence hem numarolojik açıdan, hem de çevresine ve evrene yaydığı enerjiden muazzam bir aura alanı olan Halit Ergenç diye görüyorum. Uzun yıllar pozitif enerjisi ve başarılı oyuncu kimliği ile unvanına unvan katacak. Bu sayede adından çok bahsettirecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver