Türkçe Ücretsiz MMORPG Oyunu Ücretsiz İndir Cengiz Han 2 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Türkçe Ücretsiz MMORPG Oyunu Cengiz Han 2 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cengiz Han 2 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük hükümdar Cengiz Han’ın yaşadığı dönemleri yani 1200’lü yılların Moğolistan’ına bizleri götüren Cengiz Han 2 oyunu ülkemizde SHR ve Joygame’in ortaklığı ile yayın yapmakta. Dünyanın en iyi 5 online oyunu arasında gösterilen Cengiz Han 2 tamamen Türkçe ve ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabileceğiniz online rol yapma oyunudur.

Kayıt işlemi sırasında takip etmeniz gereken adımlar için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz:

Cengiz Han 2 Kayıt Videosu

Oyunun çok küçük boyutlu bir istemci dosyasını indirdikten sonra hemen kurulum işlemine başlayabiliyorsunuz, tek bir istemci dosyası ile gerçekleşen yükleme çok basittir. Kısa ve basit yükleme işleminin ardından oyuna giriş yapabilmeniz için bir kullanıcı hesabınızın olması gerekiyor, oyuna ücretsiz olarak hemen üye olabilirsiniz.

Oyunun menüsü kolay anlaşılabilir ara yüzünün yanı sıra estetik bir görüntüye sahiptir, oyunun kontrolleri de oyuncuyu zorlamayacak cinsten basit ve kolaydır. Herhangi bir RPG oyununun kontrolleri ile Cengiz Han 2’de de kontrol sağlayabilirsiniz.

Oyuna başlayan her yeni kullanıcı oyunda dev Moğol ordusunun bir askeri olarak oyuna başlar, yada seçtiğiniz ırkın bir askeri olarak başlayabilirsiniz, Cengiz Han 2’de 4 farklı ırk bulunuyor, Moğollar, Persler, Ruslar ve Türkler olmak üzere.

Moğollar: Dönemin en güçlü ve en acımasız imparatorluğu olan Moğollar o dönem dünyanın birçok merkezini ele geçirmiştir. Zaten çok güçlü olan Moğollar hükümdarlıklarını daha ileri taşımak için savaşıyorlar, sizde Moğolların yanında yer alıp savaşabilirsiniz.
Persler: Milattan öncesine dayanan geçmişleri ve zenginlikleri ile dünyanın birçok zengin toprağında hüküm sürmektedirler. Moğollar için büyük tehdit olan Perslerin büyük hayali Moğolların elinde bulundurduğu Çin’i ele geçirebilmek.
Ruslar: Moğollarca işgal edilen Rusya asırlardır devam eden hükümdarlığını 12. Yüzyılda Moğollar tarafından kaybetmiştir, Avrupa’ya açılan çok önemli bir kapı olan Rusya yeniden güçlü ve kendi hükümdarlığına kavuşmak için çabalıyorlar.
Türkler: Cengiz Han döneminde zorunlu göç etmek zorunda kalan Türkler güçlü ve kuvvetli askerlere sahipler. Göç edip ayrıldıkları topraklara geri dönüp kendi devletlerini kurmak için hazırlanan Türk ordusunda yer alıp savaşa katılabilirsiniz.

Oyunda Irk seçiminin yanı sıra sınıf seçimi de yapmak zorundasınız. Karakteriniz için seçeceğiniz sınıfı siz belirleyin, oyunda birçok sınıf bulunuyor; Ateş Büyücüsü, Gardiyan, Kabin, Keşiş, Kılıç Ustası, Mızrakçı, Okçu, Şaman, Savaş Büyücüsü, Savaşçı, Suikastçi ve Tüfekçi.

Bu güçlü ve dünyanın en iyi online oyunları arasında gösterilen oyun olan Cengiz Han 2’yi ücretsiz olarak indirip, üye olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

Cengiz Han 2 – Demir Yumruk

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver