Türkçe Sudoku Programı Ücretsiz İndir bs SUDOKU Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Türkçe Sudoku Programı bs SUDOKU Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda bs SUDOKU Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

5 Farklı zorluk seviyesiyle hem yeni başlayacak hem de oyunu iyi bilen kullanıcılara hitap eden bs SUDOKU oyunuyla istediğiniz zaman bulmaca çözebileceksiniz. Ücretsiz bs SUDOKU fare ile oynamayı tercih edenler için bir sanal klavye barındırıyor. Oyunu oynarken bir kronometre oynadığınız süreyi gösteriyor, böylece kendinizi daha iyi değerlendirebiliyorsunuz. Oyun sırasında kayıt işlemi gerçekleştirerek oyuna kaldığınız yerden istediğiniz zaman devam edebiliyorsunuz. Programın kullanışlı yanlarından bir diğeri ise sudoku oynarken emin olmadığınız rakamları not olarak yazabilmeniz. Önemli! bs SUDOKU Programı yeni soru setleri yayınlandıkça oyuna eklenebilecek şekilde geliştirilmiştir. Yeni soru setlerini bu sayfadan takip ederek indirebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver