Türkçe Gizem ve Bulmaca Oyunu Ücretsiz İndir Kederin Yankıları Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Türkçe Gizem ve Bulmaca Oyunu Kederin Yankıları Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kederin Yankıları Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Alawar’ın tamamen Türkçe olarak dil desteği sunan oyunlarından birisi olan Kederin Yankıları oyunu bulmaca ve gizem dolu olayları aydınlatmayı seven oyuncular için yeni bir bağımlılık yapacak unsur.

Temel olarak oyunu anlatacak olursak; Kederin Yankıları bölümleri içerisinde saklanmış olan gizli ve saklı objeleri bulup o bölümde ki bulduğumuz nesneleri kullanabileceğimiz yani etkileşim içinde olabileceğimiz, örneğin; kapı, pencere, sandık vs. gibi nesneleri kullanmaya çalışmalıyız. Bu etkileşim terimini daha da açacak olursak en basit örnek, oyun içinde saklanmış bir anahtarı bulduğunuz zaman o anahtar ile oyunda ki kapıları açmayı veya sandıkları açmayı deneyebilirsiniz, böylece bölümü atlayabilir yada bölümü atlamanıza yarayacak yeni saklı objelere ulaşabilirsiniz.

Ancak Kederin Yankıları size bu saklı objeleri bulma temasının yanı sıra farklı olarak oyunda bir hikaye ve bir takım olayları da birlikte sunuyor. Hikayemize göz attığımızda, bir kadın var ve bu kadın her şeyi unutmayı göze, almış unutmayı seçmiş bir kadın, ancak buluştuğu mekanlar ona unutmak istediklerini unutturmayacak gibi görünüyor. Kısacası unutmaya çalıştığı şeyleri tekrar hatırlamaya başlaması ile bütün olaylar başlar.

Sonuç itibariyle küçük bir oyun, hikaye ve konu anlatımı gibi kavramların pek önemli olmadığı ancak yine bu işin içinden başarı ile çıkmayı başarmış bir oyunla karşılaşıyoruz. Korku dolu atmosferi, gizemli teması, sürükleyiciliği ve oyuncuyu kendine bağlayan yapısı ile Kederin Yankıları’nı ücretsiz olarak indirebilir ve deneme sürümünü Türkçe olarak oynamaya başlayabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver