Türk Makam Müziği ve Mikrotonal Müzik İçin Nota Yazımı Ücretsiz İndir Mus2 Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Türk Makam Müziği ve Mikrotonal Müzik İçin Nota Yazımı Mus2 Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Mus2 isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Mus2 programı Türk makam müziği ve mikrotonal müzik eserlerinin notalara dökülebilmesi için tasarlanmış olan, sade, kolay ve anlaşılır bir müzik yazılımıdır. Diğer nota yazım programlarıyla yapılması zor ve karmaşık olan herşeyi, Mus2 ile kolayca yapabilirsiniz.

MikrotonalMus2, Batı müziğinde kullanılan 12 Ton Eşit Tamperaman sisteminin dışında, Türk müziğindeki 53-TET ve benzeri alternatif ses sistemleriyle de çalışabilecek şekilde tasarlanmış bir programdır.Mus2’de portelerdeki çizgilerin ve boşlukların hangi frekansları ifade ettiğini, doğrudan Hertz olarak veya dizinin ilk perdesine göre, ister sent cinsinden, ister kesirli bir oran olarak belirleyebilirsiniz. Üstelik bir dizi içinde istediğiniz sayıda perde tanımlamak mümkün.

Özelleştirilebilir ArızalarÇalışma kolaylığı için, Klasik Türk Musikisi ve Türk Halk Müziğinde kullanılan işaretlerle çeyrek ton arızaları Mus2’de önceden tanımlı.

Çalgı Örnekli SeslendirmeDoğru entonasyonla seslendirmede, MIDI temelli çözümlerde rastlanan polifoni (aynı anda çalınabilecek nota sayısı) sınırlamaları Mus2’de bulunmuyor. Diğer müzik yazılımlarının ses işleme özelliklerine ihtiyaç duyduğunuzda da, notanızı MIDI, Wave ve AIFF formatlarında dışarı aktarabilirsiniz.

Kolay KullanımMus2’de nota yazım araçları, ekranın sol kenarındaki araç şeridinde, her zaman elinizin altında. Araç şeridi, sadece kullandığınız araç için gerekli olan seçenekleri göstererek karmaşayı önlüyor. Notasyon simgeleri sayfaya eklendiğinde de, yerleşim otomatik olarak belirleniyor.

Mus2, sonuç olarak kendi kategorisi altındaki bir çok programa göre basit ara yüzü ve işlevselliğiyle ön plana çıkıyor ve bizden tam not alıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver