Türk Antivirüs Programı Ücretsiz İndir Türk Antivirüs Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Türk Antivirüs Programı Türk Antivirüs Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Türk Antivirüs isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Son günlerde Türk basınında adından sıkça söz edilen bir yazılım olan Türk Antivirüs, Türk bir yazılım ekibinin çalışmalarıyla 6 yıllık bir zaman zarfında geliştirilen ilk antivirüs programı olarak dikkat çekmektedir. Türkiye’de hiçbir bilgisayar korunmasız kalmayacak parolasıyla 6 Mayıs 2012 tarihinde yayın hayatına beta sürümüyle başlayan ve hala beta sürümü olarak dağıtımda olan Türk Antivirüs şimdiden bir çok bilgisayar kullanıcısına ulaştı.

Türk Antivirüs üstün koruma sistemi ile bilgisayarınızda çalışabilecek olan herhangi bir yazılımı üstün koruma sistemi sayesinde tespit eder ve silerek bilgisayarınızı güven içerisinde kullanmanızı sağlar. Aynı zamanda anlık koruma sistemi sayesinde bilgisayarınızda olan biteni kayıt altında tutarak, sizleri bilgisayarınızda gerçekleşen olaylarla ilgili bilgilendirir.

Günden güne kendini geliştiren ve otomatik güncelleme sistemi sayesinde kendini çevrimiçi olarak güncelleyen Türk Antivirüs ile bilgisayarınızı ücretsiz bir şekilde koruyabilirsiniz. Hala geliştirme aşamasında olan Türk Antivirüs programını sitemizden indirerek sizlerde deneyebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver