Tüm Kitaplarım: Kütüphane Programı Ücretsiz İndir All My Books Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tüm Kitaplarım: Kütüphane Programı All My Books Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda All My Books isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

All My Books, kitaplarınızı tüm detaylarıyla birlikte arşivleyen bir programdır. Kendize ait kütüphaneniz varsa ya da bir kütüphane oluşturmaya başladıysanız All My Books tam size göre bir program olabilir. Zira bu programı kullanmanızla birlikte, sahip olduğunuz kitapların isim, yazar adı, yayın evi, basım yılı ve isbn gibi birçok özelliklerini de kaydedebileceksiniz.

Kurumsal ihtiyaçları da karşılayabilecek güçte olan All My Books, arşivlenen kitapların kimlere, ne zaman verildiğine dair bilgileri de not etmenizi sağlar.

All My Books sayesinde oluşturduğunuz veritabanının çıktısı alabilir ya da internet siteniz üzerinden veritabanınızı yayınlayabilirsiniz.

Özellikler:

Kitap adı, yazar adı, editör adı, varsa çevirmen adı, yayınevi adı, basım yılı, türü, isbn numarası ve kısa özet, varsa cilt numarası, sayfa sayısı ve kapak resmi kriterlerinde kitap ekleyebilme.Kitaplar hakkında çevrimiçi bilgi edinebilme.Ödünç verilen kitabın kime, ne zaman verildiği not etme.Metin, HTML, CHM, XLS formatlarında ve mobil araçlar üzerinden gelen kitap bilgilerini tanımlayabilme.Veritabanını sıkıştırma ya da yedekleme imkânı.Tarayıcıdan kolay bir şekilde kitap kapağını ekleyebilme.Kitap arşiviyle ilgili istatistikler oluşturabilme.Not: Veritabanı oluşturabilmek için programın tam sürümünü almalısınız.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver