Trojan ve Benzeri Yazılımları Bulup Yok Etme Ücretsiz İndir Tauscan Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Trojan ve Benzeri Yazılımları Bulup Yok Etme Tauscan Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tauscan isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

5000 ‘in üzerinde Truva Atını ve bunların türevlerini tespit etme ve temizleme yeteneğine sahiptir.Program açılışı sırasında sistem belleğini de tarayarak, bulduğu Truva virüslerini temizler. Her bir tarama işlemi için ister düz metin dosyası formatında ister HTML formatında bir günlük dosyası oluşturur.

Üretici Açıklaması:

Tauscan, sisteminiz için tehlike arzeden zararlı yazılımları tespit etme ve temizleme yeteneğine sahip, geniş menzilli ve kolay kullanımlı bir anti-Truva atı aracıdır.

Avantajları

 

Sistemi yormadan, arka planda çalışarak, Truva atı bulaşmasına karşı etkin bir şekilde çalışır. Yerleşik Talepli Tarayıcı (On-Demand Scanner), tüm sistemi taramanıza imkan verdiği gibi, sadece seçili alanları taramayı da destekler. Tarama sonucunda bulunan zararlı dosyalar sistemden ayıklanır. Güncellenebilir zararlı yazılım tanımları veritabanı ile sisteminiz için her zaman en güncel koruma sağlanır. Düşük sistem kaynakları tüketimine, kolay kullanıma ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver