Trojan Temizleme Programı Ücretsiz İndir Doctor Alex Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Trojan Temizleme Programı Doctor Alex Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Doctor Alex isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Doctor Alex, bilgisayarınıza sızan ve bilgisayarınıza zarar veren zararlı yazılımları ve trojenleri bulur ve yok eder.

İnternet kullanımının hızla yayıldığı şu günlerde, internette gezinen zararlı yazılımları ve birbirinden tehlikeli tuzakları da unutmamak gerekir. Bu program sayesinde internetten bilgisayarınıza sızmaya çalışan korsan yazılımlara karşı koyabilecek ve bilgisayarınıza giren ve bilgilerinizi çalmaya çalışan trojenleri yok edebileceksiniz.

Programın iki türlü çalışma prensibi vardır; kendi içerisinde devamlı aktif olan ve trojenleri anında bloke edebilen sistemi ve bilgisayarınıza sızmış trojenleri kullanıcı tarafında genel bir tarama (scan) yaptırarak bulan ve silen sistemi ile zararlı yazılım ve trojenlere karşı koyabilirsiniz.

*Bilgisayarınızı her yönden tam ve güvenle koruyan Doctor Alex’ in güvenlik ekipmanları;

Güçlü ve geniş spyware veritabanı yapısıGüvenli bir şekilde sistem yedekleme(değiştirme) işlemiTüm güncel spyware bilgilerine ulaşabilmeHard disk,sistem kaydı taramaBasit ve sezgisel arayüzey

Doctor Alex ile hedef; Her zaman güvenlik, tam güvenlik…

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver