Trend Micro Titanium Yüksek Seviye Güvenlik Programı Ücretsiz İndir Trend Micro Titanium Maximum Security Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Trend Micro Titanium Yüksek Seviye Güvenlik Programı Trend Micro Titanium Maximum Security Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Trend Micro Titanium Maximum Security isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Trend Micro Titanium Maximum Security içerisinde barındırdığı güvenlik araçları, ebeveyn denetimi filtreleri, e-posta koruması ve sistem optimizasyon araçlarıyla oldukça güçlü bir yazılımdır.

Trend Micro Titanium Maximum Security, kullanıcılarını “spam” adı verilen istenmeyen e-postalardan korur. Bu e-postalar rahatsız edici olabildiği gibi kötü niyetli kişiler tarafından zaman zaman kimlik avı amacıyla da kullanılmaktadır.

Bir güvenlik programı için can alıcı özelliklerden biri olan güncel veritabanına sahip olma özelliği Trend Micro Titanium Maximum Security’de mevcut.

Trend Micro Titanium Maximum Security bünyesinde yer alan klasörleri saklama özelliği sayesinde, bilgisayarınızın çalınması halinde belirlediğiniz klasör ve bilgilere ulaşılmasını engelleyebilirsiniz. Bu güvenlik adımı ile sadece siz o dosya ve klasörlere ulaşabilir kılınırsınız.

Normal bir silme işlemi sonucunda o belge ve dosyalar tamamen silinmez. Bir dosya ve klasörün tamamen silinebilmesi için özel yazılımlar gerekmektedir. Aksi halde kurtarma programları ile sildiğinizi sandığını dosya ve klasörlere yeniden erişilebilir. Bu gibi durumlarda Trend Micro Titanium Maximum Security bünyesindeki “Güvenli Silme” aracını kullanabilirsiniz.

Aynı zamanda bir sistem iyileştirme aracı olan Trend Micro Titanium Maximum Security, Windows tabanlı bilgisayarınızdan en iyi performansı almanız için yapılması gereken teknik incelik ve düzenlemeleri gerçekleştirir.

Trend Micro Titanium Maximum Security 2012 Özellikleri

Titanium Maximum Security Android, Symbian, iOS ve Windows tabanlı mobil cihazları destekler. Yeni!Virüs, solucan, truva atı gibi güvenlik tehditlerine karşı güçlü koruma. Geliştirilmiş!Güvenlik programı gibi görünen sahte antivirüs yazılımlarını temizler. Yeni!Tercih ettiğiniz resim veya fotoğraflarla program arayüzünü kişiselleştirin. Yeni!Facebook, Twitter ve Myspace ağları kullanıcıları için geliştirilen sosyal ağ koruması linkleri tarayarak güvenliğinizi artırır. Yeni!Çocuk güvenliği uzmanları tarafından farklı yaş grupları için hazırlanmış ayarlarla güvenlik ayarları kişiselleştirilebilir. Geliştirilmiş!Sistem Ayarlayıcı ile sistem performansı optimize edilir. Geliştirilmiş!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver