Trend Micro Güvenli İnternet ve Bilgisayar Güvenliği Yazılımı Ücretsiz İndir Trend Micro Titanium Internet Security Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Trend Micro Güvenli İnternet ve Bilgisayar Güvenliği Yazılımı Trend Micro Titanium Internet Security Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Trend Micro Titanium Internet Security isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Trend Micro Titanium Internet Security, internet bağlantısı olan ve internet kullanımına kapsamında sistemin ihtiyaç duyabileceği neredeyse tüm güvenlik özelliklerini bünyesinde barındıran başarılı bir yazılımdır.

Ebeveyn kontrol aracı sayesinde çocuklarınızın güvenle internette dolaşmalarını sağlamak için Trend Micro Titanium Internet Security programını kullanabilirsiniz.

İnternet üzerinden gelebilecek ve istenmeyen olarak nitelendirilen “spam” e-postalara karşı sisteminizi ve kendinizi koruyabilirsiniz. Zira bu tür istenmeyen postalar zaman zaman kişisel bilgilerinizin çalınmasına yönelik uygulamalar barındırabilir.

Sisteminizin kullandığı yazılım ve donanım kaynaklarını iyileştirerek olabilecek en iyi performansı yakalamanızı sağlayan Trend Micro Titanium Internet Security ile güvenli ve hızlı internet deneyimini yaşayabilirsiniz.

Trend Micro Titanium Internet Security 2012 Özellikleri

Virüs, solucan, truva atı gibi güvenlik tehditlerine karşı güçlü koruma. Geliştirilmiş!Güvenlik programı gibi görünen sahte antivirüs yazılımlarını temizler. Yeni!Tercih ettiğiniz resim veya fotoğraflarla program arayüzünü kişiselleştirin. Yeni!Çocuk güvenliği uzmanları tarafından farklı yaş grupları için hazırlanmış ayarlarla güvenlik ayarları kişiselleştirilebilir. Geliştirilmiş!Windows Güvenlik Duvarı Güçlendirici, ağ trafiğini tarayarak ağ tabanlı saldırılara karşı koyar. Geliştirilmiş! Sistem Ayarlayıcı ile sistem performansı optimize edilir. Geliştirilmiş!Güvenli Silme özelliği dosyaları geri alınamaz şekilde siler. Yeni!Trend Micro SafeSync ile sunulan 2 GB’lık çevrim içi depolama alanında fotoğraf, video ve belgeleri yedekleyerek ister kendinize saklayın, ister arkadaşlarınızla paylaşın. Yeni!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver