Trend Micro Bireysel Antivirüs Yazılımı Ücretsiz İndir Trend Micro Titanium Antivirus Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Trend Micro Bireysel Antivirüs Yazılımı Trend Micro Titanium Antivirus Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Trend Micro Titanium Antivirus isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Trend Micro Titanium Antivirus veritabanını sürekli güncel tutarak son çıkan zararlı yazılımları dahi hemen tanıyarak sisteminizin güvenliğini sağlar.

Güçlü, hızlı ve kolay kullanım sağlayan yazılımla güven için e-posta alıp gönderebilir veya internette gezebilirsiniz. Dijital yaşamınızı güvence altına alan Trend Micro Titanium Antivirus 2012, benzerlerine kıyasla daha düşük disk alanı ve bellek kullanır.

Bilgisayarınızın sistem özellikleri hangi düzeyde olursa olsun, Trend Micro Titanium Antivirus, kullandığı bulut bilişim teknoloji ile sisteminize getireceği yük oldukça alt seviyede olacaktır.

Ayrıntılı güvenlik raporları sistemi tehdit eden yazılım istatistiklerini sunarak, kullanıcılara güvenlik önerilerinde bulunur.

Trend Micro Titanium Antivirus 2012 Özellikleri

Virüs, solucan, truva atı gibi güvenlik tehditlerine karşı güçlü koruma. Geliştirilmiş!Güvenlik programı gibi görünen sahte antivirüs yazılımlarını temizler. Yeni!Tercih ettiğiniz resim veya fotoğraflarla program arayüzünü kişiselleştirin. Yeni!

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver