Trafik Düzenleme ve Ağ Dengeleme Programı Ücretsiz İndir NetBalancer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Trafik Düzenleme ve Ağ Dengeleme Programı NetBalancer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda NetBalancer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten büyük bir dosya indirdiğiniz sırada bağlantınız yavaşlıyor ve gezinmekte olduğunuz internet sayfaları açılmıyor mu? İşte bu gibi durumlarda NetBalancer ile indirdiğiniz dosyanın indirme önceliğini düşürerek internet bağlantınızın bir kısmını da kendinize ayırabilirsiniz. Böylelikle bir yandan indirmek istediğiniz dosyayı indirirken diğer yandan da internet sayfaları arasında rahatça gezinmeye devam edebilirsiniz.

NetBalancer aynı zamanda internet trafiğinizi de rahatlıkla izleyebilirsiniz. Hangi program veya uygulama internet bağlantınızın ne kadarını kullanıyor görebilir ve istediğiniz öncelik ayarlarını yaparak bağlantı ayarlarınıza yön verebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver