Torrent İndirme Programı Ücretsiz İndir BitComet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Torrent İndirme Programı BitComet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda BitComet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

BitComet güçlü, güvenli, temiz, hızlı yapısı ve kolay kullanımı ile torrent protokolünde en fazla tercih edilen BitTorrent programlarından biri olarak öne çıkıyor. En popüler P2P dosya paylaşım türlerinden biri haline gelen ve gün geçtikçe kullanıcı sayısı daha da artan torrent paylaşım mantığında BitComet sade yapısı ile kolaylıkla kullanabileceğiniz güçlü bir istemci.

BitComet eş zamanlı dosya indirme (download) işlemleri yapabilme, DHT network desteği, indirdiğiniz torrent paketinden sadece seçtiğiniz dosyaların inmesi, hızlı devam ettirme, HTTP/FTP indirme entegrasyonu, hız limitleme, otomatik port haritalamaları, proxy desteği ve IP filtrelemeleri gibi geniş özellik ve seçenekleriyle en gelişmiş torrent programlarından biri.

Popüler dosya paylaşım yazılımı BitComet sürekli olarak güncellenen ve yenilenen yapısı ile artık sizlere dosyaları indirmeden önce dosyaların önizleme resimlerini gösterebiliyor ve torrent paylaşımlarınızı optimize ediyor. Ayrıca Windows Vista ve Windows 7 uyumu tam olarak BitComet’te mevcut.

Özellikler

İndirilen video dosyasının önizlemesine olanak tanıyor
DHT Network (Ağ) ve trackless torrent indirime desteği
Tamamen C++’da yazılmış yeni çekirdek ile kararlı, hızlı çalışma ve düşük CPU kullanımı
Upload hızının ve download hızlarının limitlenebilmesi
Temiz ve ücretsiz, adware ve spyware gibi kötü niyetli programlar barındırmama (Spybot “Comet Cursor” yanlış aktarabilir)
Eşzamanlı dosya indirme işlemleri ve torrent dosyasının içindeki dosya seçimi ve öncelik özelliklerinin ayarlanabilirliği
Intelligent Bağlantı Optimizasyonu, Oran Kontrolü, Disk Cache, Disk Allocating, Hash Scan özellikleri
Geçici ve kalıcı IP bloklama
Diğer kullanıcılar ile chat/sohbet imkanı
ZIP paketi desteği, yükleme yapmadan çalışabilime
Windows XP SP2 TCP/IP restriction ile uyum
Otomatik bilgisayar kapama desteği

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver