Tor Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 8 7 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler:Tor  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,Tor  Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, Direk İndir Tek Link,Tor  Full İndir Download, Demo İndir Demosu,Tor  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

Tor, internetteki gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için sanal tünellerde dolaşmanızı sağlayan bir ağdır. Tor sayesinde internette kimliğiniz ve ziyaret geçmişinize dair iz bırakmadan en güvenli şekilde gezebilirsiniz. İnternet tarayıcıları, anlık mesajlaşma servisleri, uzaktan yönetim araçları için tercih edilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tor gazetecilerin istihbaratlarını gizlemek, devlet ve askeri kurumların güvenliklerini artırmak için tercih ettikleri bir servis. Tor istenirse bir uzaktan ağ yöneticisi görevi görerek kendi sanal ağınızı (VPN) sağlar. Örneğin; bir işyerindeki bilgisayarlara uzaktan erişilerek hangi çalışanların nelerle uğraştığı takip edilebilir.

Açık kaynak olarak geliştirilen Tor internet servisleri tarafından takip edilmenizi engelleyerek trafik analizlerinin dışında kalmanızı sağlar. Bu analizler hangi sitelere girdiğinizi, geçirdiğiniz süreleri, internete girdiğiniz kaynak ve yeri kaydeder. Bu analizler gerekli gibi görünse de kişisel güvenliğinizi tehdit edebilir. Tor sayesinde internette anonim bir kişi olarak iz bırakmadan gezersiniz.

Tor farklı IP adreslerinden bağlanmanızı sağladığı için yasaklanmış sitelere erişim için yararlanılan bir yazılımdır. Farklı sebeplerle engellenmiş sitelere güvenli bir ağdan ulaşmanızı sağlar. Tor projesi kullanıcı ve kurumların güvenliklerini artırdığı gibi özgürlüklerini de artırabilir.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver