Toplu Resim İşleme Programı Ücretsiz İndir ImBatch Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Toplu Resim İşleme Programı ImBatch Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda ImBatch isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

ImBatch, güzel grafiksel bir arayüze sahip olan toplu görüntü işleme programıdır. Program ile tek bir tuşla komut dosyalarını kullanarak birden fazla resim dosyası üzerinde rahatça düzenleme yapabileceksiniz. Aynı zamanda istediğiniz sonuçları elde etmek için farklı görevleri birleştirerek tek seferde resim dosyalarının üzerine uygulayabilirsiniz.

Toplu olarak yeniden boyutlandırma işlemini tek tek yaparsanız belki saatler günlerce uğraşabilirsiniz ama ImBatch ile çok kısa sürede tüm resimlerinizi yeniden boyutlandırma şansına sahipsiniz.

ImBatch aynı zamanda tüm popüler resim dosyası formatlarını destekler: BMP, DIB, RLE, TIF, TIFF, FAX, G3N, G3F, XIF, GIF, JPG, JPEG, JPE, Cif, PCX, PNG, TGA, TARGA, VDA, ICB, VST, PIX, PXM, PPM,PGM, PBM, WBMP, JP2, J2K, JPC, J2C, DCX, DAT, PSD, WDP, HDP.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver