Toplu Dosya İsim Değiştirme Programı Ücretsiz İndir RenameMan Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Toplu Dosya İsim Değiştirme Programı RenameMan Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda RenameMan isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

RenameMan birçok dosyayı bir kerede yeniden adlandırmanıza olanak sağlayan, sadece bu konuya odaklanmış ve bu görev için hazırlanmış profesyonel bir yazılım. Dosya isimlendirme konusunda birçok çeşitlemeyi toplu bir şekilde onlarca, yüzlerce dosyaya bir seferde uygulamanıza yardımcı olan program ile belirlediğiniz kriterlere göre çoklu isimlendirme yapabiliyorsunuz.

Dizi değiştirme, cilt dönüştürme, otomatik numaralandırma, uzunluk budama, oto-text, özel numaralama, uzantı değiştirme gibi yeniden adlandırma seçenekleri sunan program toplu dosyalarınızı dilediğiniz şekilde hızlı olarak isimlendiriyor.

Kolay kullanımı ve basitliğinin yanında, Windows Gezgini ile entegrasyon da sunan program birçok gelişmiş ek özellik ile dosya isimlendirme işleminde aklınıza gelebilecek her şeye destek sağlıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver