Ticari Otomasyon Yazılımı Ücretsiz İndir True My Muhasebe Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ticari Otomasyon Yazılımı True My Muhasebe Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda True My Muhasebe isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

True My Muhasebe KOBİ’ler için geliştirilen bir ticari otomasyon yazılımıdır. Program işletmelerdeki tüm ticari faaliyetler göz önünde bulundurularak hazırlanmış ve tüm bölümlerle entegre olması sağlanmıştır. Bu sayede işletmeler kayıtlarını en etkin ve hızlı şekilde analiz ederek iş sürecinde verimlilik artışı sağlayabilirler. Excel kullanımına son vermek için tasarlanan programda yeni nesil bir işletmenin ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuş. Programda stok, personel, müşteri, satıcı, gider, hizmet kategorileri için hazırlanmış alanlar bulunuyor. Bu alanlarla ilgili alış-satış faturaları, kasa-banka işlemleri gibi pek çok işlem programa entegre edilebiliyor. Böylece işletmelerdeki girdi-çıktı kalemleri gerçek zamanlı olarak takip edilebiliyor. Programın sitesinde kullanımla ilgili çok detaylı açıklamalar bulunmaktadır. Bu resimli anlatım için tıklayın.Önemli! Program giriş ekranında kullanıcı adı: admin, şifre: 1 olarak sistem tarafından otomatik verilmektedir. Tamam tuşuna basarak programı açabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver