Ticari İşletmeler İçin Yönetim Programı Ücretsiz İndir Ücretsiz Market Programı Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Ticari İşletmeler İçin Yönetim Programı Ücretsiz Market Programı Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Ücretsiz Market Programı isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ticari işletmelerin yönetimi için gereken tüm araçları bir araya toplayan ücretsiz bir uygulama. Programa giriş yapmak için parola:123456 ve izin şifresi: 1234 olarak girilmelidir.Programın Özellikleri:

Aynı anda 5 ayrı müşteriye satış yapabilme.
Her kullanıcıya ayrı şifre tanımlayabilme.
İşlemlerde izin şifresi özelliği.
Terazili satışlara tam uyumluluk.
Tek tuşla hızlı fiyat değiştirme.
Tek tuşla ürün ekleyebilme.
Gelişmiş, kullanıcıya yol gösteren robot sistemi.
Gelişmiş cari-stok modülleri.
Veresiye hesaplar.
Barkod etiketi basma özelliği.
Raporlar.
İleri seviye kullanıcılar için Excel’e aktarmalı SQL uygulaması.

Programın kar hesaplamlarını, silinenler raporunu, zaman aralığında kasa raporunu, excel’den stok aktarma özelliğini, bakım onarım modüllerini ve yedekleme sisteminini kullanmak isteyen kullanıcıların Usb-Ticari Ön Muhasebe Market Stok Barkod programını satın almaları gerekir.Önemli! Kurulum esnasında güvenlik programlarınızı devre dışı bırakmanız gerekebilir. Vista ve Windows 7 ‘de UAC (Kullanıcı Hesabı Denetimini) devre dışı bırakmanız gereklidir.Üretici Notu:‘Bakım-Onarım’ ve ‘Yedekleme’ modülleri bulunmamaktadır.Elektrik kesilmeleri, bilgisayar kapanmaları ve benzeri sebeplerden kaybedilen verilerden kullanıcılar sorumludur.Kullanıcılar tarafından belirli zamanlarda düzenli yedek alınması kesinlikle önerilir.Bilgisayarınızda ilerde oluşabilecek sistem çökmelerine karşı programın aynı versiyonuna sahip kurulum dosyasının saklanması önerilir. Bu durumda yedeklerinizi eski kurulum yerine kopyalayıp, programı yeniden kurabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Ayrıca güç kaynağı kullanılması önerilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver