The Darkness 2 Oyun Demosu Ücretsiz İndir The Darkness 2 Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

The Darkness 2 Oyun Demosu The Darkness 2 Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda The Darkness 2 Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

The Crow Productions tarafından üretilen popüler çizgi roman serisinden esinlenen The Darkness 2 bir trajediyi, modern suç draması ve doğaüstü korkuyla  harmanlayarak oyun severlerin beğenisine sunan FPS (birinci şahıs nişancı) türünde bir oyundur. Digital Extremes tarafından geliştirilen oyunun dağıtımını 2K Games firması yapmaktadır.

Oyunda Newyork’un önde gelen mafya ailelerinden birinin başında olan Jackie Estacado‘yu kontrol edeceğiz ve Jackie’nin içerisindeki vahşi, acımasız karanlık güçlerin gün yüzüne çıkışına şahitlik etmiş olacağız. Bu karanlık güçlerin bu kez yaratacağı kaos ve yıkım eskisinden çok daha güçlü olacak.

Jackie’nin kız arkadaşını öldüren adamı cezalandırmak için karanlık güçlerini kullanmasının üzerinden 2 yıl geçmiş olmasına rağmen karanlık güçlerini ne kadar derinlerinde bir yerde saklamak istesede, bu güçler dışarı çıkmak için can atıyor ve Jackie’yi içten içe kemiriyordu. Gelişen olaylar ve yapılan bir saldırı sonucu Jackie’nin karanlık güçleri tekrar gün yüzüne çıkıyor ve maceramız burada başlıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
İşlemci: Intel Core 2 @ 2GHz / AMD Athlon 64 X2 4200+
Bellek: 2GB RAM
Sabit Disk: 10GB 
Ekran Kartı: 256MB NVIDIA GeForce 8600 / ATI Radeon HD 2600
Ses Kartı: DirectX Uyumlu
Ek Olarak: Visual C++ 2008, DirectX ve nVidia PhysX versiyon 9.11.1107

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver