The Cleaner Bedava İndir Türkçe Son Sürüm, Windows 7 8 Xp 32-64 Bit 2013

Etiketler: The Cleaner  Türkçe İndir Kullanımı Resimli Anlatım,The Cleaner   Son Sürüm İndir Türkçe TR Yama, The Cleaner  Direk İndir Tek Link, Full İndir Download, The Cleaner  Demo İndir Demosu, The Cleaner  Vista Xp Windows 7 ve Windows 8 İçin Uyumlu Sürümü Versiyonu İndir

The Cleaner, bilgisayarınıza girmiş olan truva atlarını, solucanları, rootkitlerı, keylogger’ları, casus yazılımları ve reklam yazılımlarını temizleyen bir araçtır. Gelişmiş yapısı sayesinde program son dönemde bile çıkmış olan bu tür zararlı yazılımları sisteminizi tarayarak bulur, karantinaya alır ve temizler. 2012 sürümünde arayüz tasarımı tamamen yenilenen The Cleaner, geliştirilerek yeni versiyonunda zararlı yazılımlara karşı daha etkili hale getirilmiştir.

Sponsorlu Bağlantılar

Program akıllı tarama özelliğiyle ister otomatik ister manuel ayarlamalar yapılmasını sağlar. Tüm sistemi ve hard diskleri tarayarak zararlı yazılımları tespit eder. Dosyalarınızı yedekleyerek geri yüklemenizi sağlayan The Cleaner veri kaybını da böylece önler. Program güncellemeleri sırasında bilgisayarınızı korumaya devam eder.

2012 Sürüm Yenilikleri

  • Yenilenmiş arayüz tasarımı
  • Daha hızlı tarama
  • Komut satırı taraması
  • Kolaylaştırılmış konfigürasyon ayarları

Önemli! The Cleaner bir antivirüs yazılımı değildir. Sadece zararlı yazılım temizleme aracıdır.

indir.png (426×83)

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver