tetradox kullananlar-tetradoks hapı kapsülü kullanan varmı Hakkında Bilgi

Aşağıda tetradox kullananlar-tetradoks hapı kapsülü kullanan varmı ile ilgili detaylı bilgilerin yanısıra genel anlamda hastalıkların nedenleri, belirtileri ve tedavisi hakkında ayrıntılı bilgi yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

tetradox kullananlar-tetradoks hapı kapsülü kullanan varmı

Arkadaşlar merhaba…Daha önce açılan konular (roaccutane dışında ) güncelliğini yitirdiği için tekrar bu konuyu açmak istedim.
Roaccutane ve zoretanin dışındaki başka ilaçlara pek değinilmemiş.Bundan 6 yıl evvel ben de roaccutane kullanmıştım.Ve tüm akne probleminden kurtulmuştum.Taki bu senenin başına kadar.Deyim yerindeyse tekrar hortladılar.Tekrar dan tedaviye başladık.tetradoxla başlayan tedavi stafine pomad ile desteklendi.sonrasında azitro ile devam ettik ve yanında clyndoxy kullandık.Ama nafile.doktor aknetrent kullanımına başlayacağımızı söyledi.(Roacctane eşdeğeri)Tahliller yapıldı vs kullanmaya başladım fakat 4. Günde gözlerimde inanılmaz bir bulanıklık başladı ve ışığa duyarlılıktan dolayı ve göz doktorunun tavsiyesi üzerine ilacı bırakmak zorunda kaldım.
Sonrasında farklı bir doktora muayene olmak aklıma geldi ve Fatih Sultan Mehmet araştırma hastanesine gittim.Ve o da ilacı bırakmamın doğru karar olduğunu gözlerde problem olabileceğini söyledi.10.000de 1 kişi bu sorunu yaşıyormuş.he bir de unutmadan göz kuruluğu da vardı bulanıklığın yanında…Onun içinde damla kullandım…
Yeni doktorum doksisiklin yani Tetradox’a devam edeceğimizi söyledi.ve bunun yanında İsotrexin jel verdi…ve bunun yanında La roche Effaclar duo…
Yıllar önce bu jeli kullandığımı hatırlıyorum.Etkili bir ilaç fakat ilk etkileri gerçekten çok can sıkıcı.Deriyi soyuyor ve yeniliyor.Ve aynı zamanda alkol içerdiğinden cildi yakıyor.
Bu ilacı kullanan varsa ne kadar süreçte fayda gördüğünü ve özellikle nodül (kistik ) aknelere iyi gelip gelmediğini merak ediyorum.Boşa kürek çekmek istemiyorum çünkü…
Roaccutane- Zoretanin sayfasındaki(benimde bir çok sorumu cevaplamış olan ) destekcimiz Kir-pi hocamızın da bu başlık altında bizlere yardımcı olabileceğine inanıyorum….

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver