Terkeden kadından nasıl intikam alınır, terkedilen erkek ne yapmalı, terkedilen erkek kadını kazanmak için ne yapmalı, terkedilen erkek neden içer

Bay mükemmeller için bu durumu kabullenme süreci biraz farklıdır. Bu süreç erkeklerde biraz daha sessiz ilerler.

Ve birinci etaba erkek daha içine kapanık bir şekilde girer. Burada konuşmalar içten içe yapılır ve durumu cümlelere dökmek uzun zaman alacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

İkinci etapta beyinde sıkışıp ta bir türlü açığa çıkmayan cümleler alınan alkolünde yardımı ile biraz daha rahatça ifade edilir. “Ah ulan ahh… Bu bana yapılır mı, Bir eli yağda bir eli baldaydı. İstediği her şeyi yapmıştım.”

Üçüncü etapta hazmedilememiş olan terk edilişin, soda, alkol ve benzeri içeceklerle hazmedilemeyeceği anlaşılır nihayet….

Ve dördüncü etap; Burada en yakın arkadaş devreye girer.
“Bırak anasının evinde burnu biraz sürtülsün, nasıl olsa dönecektir.”

Arkadaşın tavsiyesiyle tazelenen geri dönecektir umudu, barışma çabalarını da tetikleyecektir. Bu noktada, değişmeyen tek şey değişimdir mantığı, terk edene kabul ettirilmeye çalışacaktır.

Beşinci etap, terk edilen erkeğin en akıl almaz etabıdır. Bu arada erkeğin araştırmacı ruhu gün yüzüne çıkar. Şimdi akıldaki tek soru; “Şimdi nerde? Nasıl? Ne yapıyor acaba? dır.”

Bu soruyla birlikte terk edilen erkek hafiyelik evresi olan altıncı etaba geçmiştir. Ortak tanıdıklardan, gün sonu raporu ayrıntılı olarak alınıp slipler incelenir. Çünkü terk ediliş sebebi incelemeye alınmıştır…

Sebebin araştırılma evresinde “Ben” diye başlayan cümlelerden alabildiğince kaçılır. Çünkü “Suçlu benim” itirafı, en az terk edildiğini kabullenmek kadar hazımsızlık yaratacak bir itiraftır.

Terk edilen, aksiyon dolu olan bu günlerin ardından, intikam etabına girer. İşte tam burada işi ya hovardalığa ya da zamparalığa döker.

Tutarsız ilişkiler yaşar. Buradaki hamle, içten içe intikam alma isteği ve kaybedilen özgüvenin geriye getirilmesi hamlesidir.

“Çocuklarını göstermeyeyim de görsün o gününü… Ev benim… Araba benim… Her şey benim” de söylenen sözlerin bonusudur. Ne de olsa yangından kurtarılan kârdır.!!!

Bir erkek için, içine kapalılık evresi ile başlayıp, alkolle devam eden ve Hafiyelikle sınırların zorlandığı bu evreler intikam alma isteğiyle sona erer.

Ve şimdi soruyorum size, ilişkisini düzeltmek adına alkol şişelerini dipleyen kaç kadın vardır? Yâda sabaha kadar terk edenin kapısının önünde nöbet tutmak suretiyle hafiyelik yapanların kaçı kadındır?

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver