Tenis Oyunu Ücretsiz İndir Tennis Titans Oyunu Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tenis Oyunu Tennis Titans Oyunu Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Tennis Titans Oyunu isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzerlerine göre çok farklı ve bu farkın başında ise oyuncularının bildiğimiz insan sporcular değilde birbirinden değişik ve sevimli hayvanların olması. İstediğimiz hayvanla oyuna hükmetme hakkına sahibiz.

Kurulum ve kullanımı son derece kolay olan bu oyun bir okadar da zevkli, tenis severler veya da tenis öğrenecekler için ideal bir tercih…

Sistem Gereksinimleri:

 • 700 Mhz işlemci
 • Windows 98/Me/2000/Xp

 

Tennis Titans için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.


Lütfen yorumlarınızda Tennis Titans crack, Tennis Titans serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Tennis Titans Ekran Görüntüleri

 • Tennis Titans

function slider_atla(a,b){if(b){a=parseInt($(“.o_slider > .tuslari > a.secili”).text())+1;a=a>slider_tabs?1:a}if(!b||b&&degisim){next_segment=slider_tabs==a?1:a+1;margin=a>1?(a-1)*300:0;$(“.o_slider_ic > ul”).animate({“margin-left”:”-“+margin});$(“.o_slider > .tuslari > a”).removeClass(“secili”);$(“.o_slider > .tuslari > a:nth-child(“+a+”)”).addClass(“secili”)}if(b)setTimeout(“slider_atla(“+next_segment+”,”+b+”)”,b)}var slider_tabs=$(“.o_slider > .tuslari > a”).size();var degisim=true;$(“.o_slider > .tuslari > a”).click(function(){slider_atla($(this).text(),false)});setTimeout(“slider_atla(2,7000)”,7e3);$(“.o_slider”).hover(function(){degisim=false},function(){degisim=true})

googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ust’);});

Spor Popülerleri

 1. Pro Evolution Soccer 2013
  Pro Evolution Soccer 2013PES 2013 Futbol Oyunu
 2. Pro Evolution Soccer 2012
  Pro Evolution Soccer 2012PES 2012 Futbol Oyunu
 3. FIFA 13
  FIFA 13FIFA 13 Futbol Oyunu
 4. FIFA 2007
  FIFA 2007FIFA 2007 Futbol Oyunu
 5. Pro Evolution Soccer 2011
  Pro Evolution Soccer 2011PES 2011 Futbol Oyunu
googletag.cmd.push(function(){googletag.display(‘div-gpt-ad-sag-ek’);});