Telefonunuzu ve Kişi Listelerinizi Yönetme Aracı Ücretsiz İndir LogoManager Pro Suite Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Telefonunuzu ve Kişi Listelerinizi Yönetme Aracı LogoManager Pro Suite Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda LogoManager Pro Suite isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

TeraCopy
TeraCopyHızlı Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı
 • Free ISO Creator
  Free ISO CreatorÜcretsiz ISO Yaratıcı
 • Tek bir tıklama ile mesajlarınızı ve telefon adreslerinizi yedekleyebilir veya telefonlar arasında transfer edebilirsiniz. Yeni renkler, logolar, polifonik sesler,fotoğraflar, java oyunları yükleyebilir gönderebilirsiniz.  Açılış ve kapanış logolarını belirleyebilir, duvarkağıdınızı kişiselleştirebilirsiniz. Microsoft Outlook'tan bağlantı listenizdeki isimleri drag&drop yardımı ile telefona aktarabilirsiniz.Veya telefondan Outlook'a aktarabilirsiniz.

  Bağlantı kişilerinizi düzenleyebilir yazıcıya gönderebilir kaydedip Wap'a kaydedebilir veya telefon defterinize yedekleyebilirsiniz. Güvenlik kodlarınızı unuttuysanız, onları kurtarabilirsiniz. Bilgisayar üstünden kısa mesaj gönderebilirsiniz ve 5 telefon ile aynı anda görüşme yapabilirsiniz.

  PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

  Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

  Sponsorlu Bağlantılar
 • Cevap Ver