Telefon Numarasıyla Operatör Sorgulama Programı Ücretsiz İndir Operator-Query Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Telefon Numarasıyla Operatör Sorgulama Programı Operator-Query Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Operator-Query isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Operatörler arası numara taşıma dönemi başladığından beri kimin hangi servise baglı oldugunu bilemez olduk. Elinizdeki cep telefonu numarası Avea, Vodafone veya Turkcell'e bağlı bir numara olabilir.

Herhangi bir numaranın hangi operatöre ait olduğunu öğrenmenizi sağlayan “Operator-Query” kullanışlı ve kolay bir program. Operator-Query programına numarayı girdikten sonra sorgula tuşuna basarak numaranın şu anda bulunduğu operatörü sorgulatabilirsiniz. Kurulum gerektirmeyen programın sorgulama alanına başına “0” getirmeden aramak istediğiniz cep telefonunu yazıyorsunuz. Daha sonra resimde gördüğünüz güvenlik kodunu yazarak anlık sorgulama yapabiliyorsunuz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver