Teknosa Şikayet

Son Arananlar:teknosa iade şartları, teknosa iade, teknosa iade koşulları,teknosa değişim şartları, teknosa garanti koşulları, teknosa iade değişim şartları, teknosa şikayet, teknosa şikayet et

Sponsorlu Bağlantılar

Dikkat: Teknosa paketi açılmış hiçbir ürüne iade ve değişim uygulamamaktadır. Paketi açılmamış ürünlere de ne cevap verdiği meçhul.

Teknosa kendi internet sitesinde dahi mağaza iade şartları sayfasını boş bırakmıştır. Ne mağaza da, ne de internet sitesinde iade ve değişim şartlarıyla ilgili bilgi yoktur.

Teknosanın bu kapsamda kaybettikleri:
1- Beni kaybetti.
2- Akrabalarımı kaybetti.
3- Arkadaşlarımı kaybetti.
4- Anlatacağım insanları kaybetti.
5- Belki bu yazıyı okuyanları da kaybetti.
6- Çok şey kaybetti çok…

Bir daha teknosadan alışveriş yapmayacaklar arasına girmenin huzurunu yaşamaya başlayanlardanım.

Not: Sizinde şikayetiniz varsa bu sayfadaki gibi şikayet sayfası oluşturabilirsiniz. Ayrıntılar aşağıdadır.

Teknosa Türkiye’nin en büyük teknoloji marketlerinden biri en azından ben öyle biliyordum. Daha önceden yüzlerce ürün aldığım teknosa mağazası ürünlerinde ilk kez aşağıdaki sorunu yaşadım.

Dün İstanbul’daki teknosa mağazasından iki adet mause (fare) aldım. Biri Logitech kablosuz mause, diğeri A4TECH kablolu mause.

Logitech kablosuz farenin altındaki açma kapama tuşu gevşek olduğu için fareyi hareket ettirdiğinizde insanı rahatsız eden bir ses çıkartıyor. Çok nadir kullanacağım bir fare olduğundan bundan dolayı iade etmeyi düşünmedim.

A4TECH kablolu farenin kutusunun üzerinde laptop için yazmasına rağmen kablosu çok sert ve 1,5 metre kadar uzunlukta. Ayrıca kutu üzerinde cam yüzeyler için üretilmiş yazmasına rağmen camda ve cilalı masalarda kullanılamıyor.

Bu durumda A4TECH fareyi değiştirmeye karar verdim.

Ürünün ambalajında veya paketinde hiçbir hasar ve deformasyon yoktur. Ürün ilk alındığı gibi paketlendi.

Değişim işlemleri için mağazayı aradım, mağaza görevlisi paketi veya ambalajı açılmış hiçbir ürünü almadıklarını söyledi. Bu durumda hemen müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetleri de tüketici haklarına aykırı olmasına rağmen aynı şeyleri söyledi. Ürün Tüketici Haklarına göre ayıplı mal kapsamına girmesine rağmen, ürünü servise gönderip inceletelim diyen ve 20 TL’lik bir ürün için bile günlerce uğraştıracak, mağdur edecek olması nedeniyle bu hakkıma başvurmayı düşünmüyorum. Ya çok pahalı bir ürün alsaydım ve sorun yaşasaydım… Neyseki şu an bunu yaşadığıma şükrediyorum.

Bu yazıyı yazacağımı söylememe rağmen bile geri adım atmayan, hiç umursamayan teknosayı ve müşteri hizmetlerini kınıyorum.

Sizinde bu konuda şikayetleriniz var ise aşağıda yorum kısmına yazabilirsiniz. Veya bilgi@bilgimanya.com’a e-posta göndererek size özel sayfa açılmasını sağlayabilir, şikayetlerinizi on binlerce kişiye ulaştırabilirsiniz.

Bir sitede teknosa hakkında yapılan binlerce şikayete buradan ulaşabilirsiniz.

Buradaki şikayetler, başka sitelerde sorunu çözülmüş gibi gözüken şikayetlere benzemez. Sorunu çözüldüğü iddaa edilen kişilere cevap hakkı her zaman vardır.

Aşağıdaki Video: Teknosa turuncu indirim kapsamında mağazaya giren 2. müşteri 400 adet stoğu gözüken üründen alamıyor. Çünkü ürün yok!

Alıntıdır

Sponsorlu Bağlantılar

1 Yorum

  1. vaillant alışveriş merkezindekı teknosadan aldıgım joystcık ı arızalı oldugu ıcın vıa port avmde bulunan teknosa subesınden degıstırmek ıstedım onumde hıc kımse olmamasına ragmen orda bulunan yetkılı statusundekı arkadas yalcın aslan bey ıslemımı tam 35 dk bekleterek yaptı kendısı yuzunden 288tl lık ucak bıletım yanıyordu havaalanında kı check ın ıslemını yapan arkadasın ınsıyatıfı sayesınde kurtardık bırde esımın yanında benı kucuk dusurucu kelımeler kullanındı bunlar hıc hos seyler degıl bır daha teknosadan alışverıs yapmamak uzere ordan ayrıldım.teknosa gıbı fırmaya yakısmayan davranısından oturu sıddetle kınıyorum.

Cevap Ver