Teknosa Şikayet: Olmayan Ürünlerin Satışı! Kandırmaca mı Sahtekarlık mı?

Son Arananlar:  galaxy s3 turuncu indirim, teknosa aldatmaca, teknosa da yorumları göremiyorum, teknosa turuncu indirim kuyruk

Sponsorlu Bağlantılar

Teknosa’nın turuncu indirim kampanyalarını, reklamlarını muhakkak duymuş ve görmüşsünüzdür.

Aşağıdaki videoda yine bir turuncu indirim kampanyası düzenlenmiş. Sözü edilen ürün Sony Playstation 3, fiyatı 499 TL, stok adedi 400, müşteriler geceden kuyruğa girmiş, ertesi gün 10′da açılacak teknosa mağazasının açılışını bekliyorlar, mağaza açılıyor. 1. 2. müşteri içeri giriyor, 2. müşteri 400 adet stoklu Playstation ürünlerine yöneliyor, o ve diğer müşteriler hiç ürün olmadığını görünce… devamı aşağıdaki videoda.

Genelde teknosa ürünleri diğer mağazalara göre daha yüksek fiyatlarla satılmaktadır. Turuncu indirim gibi kampanyalarla fiyatlar piyasa fiyatına düşmekte, bazen piyasa fiyatının biraz daha altına inmektedir.

Benim gözlemlediğim kadarıyla Teknosa’nın turuncu indirimli fiyatları bile, Saturn, Media Markt, Gold Bilgisayar, Darty gibi firmaların fiyatlarından yüksek kalabiliyor. Zaten Saturn, Media Markt gibi firmalar en düşük fiyat garantisini vermektedir. Örnek: Bir ürün alacaksınız teknosa’da turuncu indirimli 400 TL. Saturn’de 410 TL, bunu satış görevlisine söylediğinizde size 400 TL üzerinden ürünü vermektedir. Veya Saturn’den bir ürün aldınız teknosa’da daha ucuz olduğunu gördünüz, Saturn’e gidip aradaki fiyat farkını geri alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver