Teknosa 2013 İşçi alımları TeknoSA 2013 Eleman Alımları 2013 Teknosa İş Başvurusu Formu Doldur

2013 Teknosa İş Başvurusu Formu Doldur,

 

Sitemizdeki iş ilanları kategorisini Ülkemizde işsiz vatandaşlarımız için oluşturup ve iş veren kurumların listesini tek tek araştırıp sitemizi google üzerinden ziyaret eden ve iş arayan kullanıcılarımız için titizlikle iş ilanlarını yayınlamaya devam ediyoruz. Bu iş ilanımızda TeknoSA marketler zincirinin 2013 yılına dair iş ilanlarını sizlerle paylaşacağız.

Sponsorlu Bağlantılar

TeknoSA,A.Ş elektronik eşya perakende zinciri, Hacı Ömer Sabancı Holding Anonim Şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir. 25 Temmuz 2000 tarihinde kurulmuştur. 2012 yılı itibari ile 75 ilde 283 mağazası ve 135 bin metrekare üzerinde satış alanına sahiptir.

Teknosa elaman ilanları, teknosa iş başvurusu şartları, teknosa iş imkanları

2013 TeknoSA İş Başvurusu Eleman Alımları Başvuru Formu

Teknosa, nitelikli işgücü yetiştirmeye önem vermektedir. Teknoloji perakendeciliği alanında kariyer yapmak isteyen gençleri eğitmek ve nitelikli işgücü ihtiyacını karşılamak amacıyla Teknosa Akademi bünyesinde personellerine çeşitli eğitim programları sunarak nitelik kazandırıyor. Teknosa Akademi’de; perakende sektöründeki yenilikler aktarılarak çalışanların yetkinlikleri geliştiriliyor. enbasit.com Eğitimler kapsamında katılımcılara yönetim, mesleki ve kişisel gelişim konularında destek verilmektedir. Teknosa şirketini geleceğe taşıyacak, şirket kültürüne uyumlu, işe en uygun nitelikteki işgücünü bilimsel yöntemlerle seçerek, doğru pozisyon için işe almayı hedefleyerek çalışma arkadaşları arıyor. Teknosa elemanlarına personel ihtiyaçları doğrultusunda telefon mülakatı, toplu mülakat, panel mülakat ve bire bir mülakat türleri uygulayarak pozisyonlara göre testlerle belirliyor.

TeknoSA ilan detayları ve başvuru formu için tıklayın

Etiketler: :
vikipedi, teknosa iş başvuru formu 2013, teknosa, 2013 teknosa ıs basvurusu adana, ahmet kaya vikipedi, iyolent ba? vikipedi, teknosa iş başvuru

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver