Teknik Servis Takip Programı Ücretsiz İndir Kapcorp Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Teknik Servis Takip Programı Kapcorp Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Kapcorp isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Program Kurulumu:

Programı kurun, kurulum sırasındaki kesinlikle ayarları değiştirmeyin. Program C:KapCorp dizinine kurulacaktır. Bu klasör içindeki Firebird uygulamasını bilgisayarınıza kurun.Daha sonra şifre giriş ekranındaki “Ayarlar” butonuna basın ve açılacak olan pencerede sürücü kısmından “C” sürücüsünü seçin ve “Server IP Numarası” yazan kutuya ana makine olarak seçtiğiniz bilgisayarın iç IP numarasını yazın ve kaydet butonuna basın. Kullanıcı Adı : adminŞifre : 123Ağ üzerinde çalıştırmak için, programın tamamını anamakineye ve terminal makinelere kurmanız lazım. Şifre giriş ekranında “Ayarlar” butonu ile ana makineyi programa tanıtmanız lazım. D sürücünde, flashdiskte, anamakineden kısayol atarak terminal bilgisayarlarda çalışmaz.Mutlaka C sürücüne kurulmalıdır.Önemli! Programın çalışması için gerekli bir veritabanı uygulaması olan Firebird ilk kurulduğunda, güvenlik duvarı programlarınız uyarı verir. Firebird SQL Server, veri alışverişi yapmak için 3050 numaralı portu açar. Bu portun açılmasına izin vermezseniz program ağ üzerinde çalışmaz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver