Tek Tıklamayla Program Sonlandırmak Ücretsiz İndir One Click App Killer Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tek Tıklamayla Program Sonlandırmak One Click App Killer Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda One Click App Killer isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

One Click App Killer adından da anlaşılacağı üzere tek bir tıklama ile donan veya yanıt veremeyen programları sonlandırabileceğiniz ücretsiz bir program. Bu küçük araç bilgisayarınızda sonlandıramadığınız, size sıkıntı veren işlemleri ve uygulamaları anında kapatabileceksiniz.

Program üreticileri bu aracı hazırlarken Xkill kullanan bilgisayar kullanıcılarının bulunduğu UNIX (Linux) dünyasından esinmişler. Artık bir programın kısayoluna çift tıkladığınızda onu beklerken diğer programa geçebilir hala açılmayan önceki programı anında iptal edebilirsiniz.

One Click App Killer programı herhangi standart bir arayüze sahip değil. Basit olarak fare imleçinizi bir boğa gözüne çeviren bu program’ın kısa yoluna çift tıkladıktan sonra donan uygulamanın arayüzünde herhangi bir yere hızlıca tıklamanız ile birlikte uygulamayı ekranınızdan ve bilgisayarınızın hafızasından hemen kaldırıyor.Bu aracı kullananların dikkat etmesi gereken nokta ise yaptıkları tıklamaları yanlış program arayüzüne yaparak yanlış programı kapatmaları veya Windows’un masaüstüne tıklayarak işletim sistemini (Windows’u) kapatmaları olabilir. Tabi bunlar basit ufak tefek ayrıntılar olsada programın tek eksi yönü bu diyebiliriz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver