TeamViewer Müşteri Modülü Ücretsiz İndir TeamViewer QuickSupport Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

TeamViewer Müşteri Modülü TeamViewer QuickSupport Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda TeamViewer QuickSupport isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ve en başarılı uzak masaüstü yöneticilerinden olan TeamViewer’ın müşterileriyle uzaktan bağlantı kurmak isteyenler için geliştirdiği sürümüdür. Oldukça kompakt bir müşteri modülü olarak kullanıcılara hizmet veren yazılım kurulum ve yönetici yetkisine ihtiyaç duymuyor.

Uzaktan destek için ideal olan  TeamViewer QuickSupport ile karşı bilgisayara internete bağlanabildiğiniz herhangi bir yerden ulaşabilirsiniz. Bu basit modülü kullanmak için müşterinizin bu küçük programı bilgisayarına kurarak ID numarasını size bildirmesi yeterli olacak. Çok az yer kaplayan yazılımı indirmek ve çalıştırmak sadece saniyelerinizi alacak. Türkçe ve ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz TeamViewer QuickSupport’u kendi şirket logosu ve selamlama mesajıyla kullanmak isteyenler bu sayfadan yardım alabilirler.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver