Taşınabilir (Portable) Program Yapma Yazılımı Ücretsiz İndir Cameyo Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Taşınabilir (Portable) Program Yapma Yazılımı Cameyo Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Cameyo isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Kullandığınız yazılımları sanallaştırarak taşınabilir (portable) hale getirmek ve herhangi bir bilgisayarda kurulum gerektirmeden çalıştırmak ister misiniz? Bu işlemi her düzey kullanıcı için oldukça basitleştiren Cameyo yeni açık kaynak alternatiflerinden.Cameyo, taşınabilir versiyon hazırlayan rakiplerinin karışık kullanımlarından yola çıkarak, bu işlemi olabilecek en kolay hale sokmuş. Taşınabilir hale getirmek istediğiniz programı siz kurarken, Cameyo arka tarafta programı sizin için sanallaştırıyor. Büyük ve karmaşık yazılımlar bile kısa sürede kurulum gerektirmeyen çalıştırılabilir uygulamalar haline geliyor. Böylece yazılımları USB belleğinizde sürekli yanınızda taşıyarak istediğiniz bilgisayarda çalıştırabilirsiniz. Cameyo ile çalışırken size sadece hangi programlarınızın taşınabilir versiyonlarını yapmak istediğinize karar vermek kalıyor.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver