Tarayıcılar İçin Yahoo Arama Eklentisi Ücretsiz İndir Yahoo Axis Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tarayıcılar İçin Yahoo Arama Eklentisi Yahoo Axis Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Yahoo Axis isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Yahoo görsel arama açısından zenginleştirilmiş tarayıcı eklentisi Axis’i duyurdu. Chrome, Firefox, IE ve Safari tarayıcılarına eklenti olarak kurulan Axis’in iPhone ve İPad ile uyumlu sürümleri de bulunuyor.Yenilikçi bir arama altyapısıyla hazırlanan Axis’de sonuçlar sitelerin önizlemesiyle beraber veriliyor. Axis’e giriş yaparak arama listenizi ve favorilerinizi kaydedebiliyorsunuz. Tarayıcınızın sol alt köşesine yerleşen Axis‘le bir siteye girdiğinizde ileri geri tuşlarıyla hareket edebiliyorsunuz. Yani yaptığınız arama sıralamasına göre internette gezmeye devam edebilirsiniz. Axis’in arama algoritmaları alıştığımız arama motorlarından daha farklı. Bu yüzden sonuçlar Google ve Bing’e göre farklılaşıyor. Arama sonuçlarına yeni bir tasarım anlayışı katan Axis’i deneyerek farklı arama sonuçlarıyla tanışabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver