Tarayıcı Üzerinden Medya Oynatıcı Kontrol Aracı Ücretsiz İndir FoxyTunes Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tarayıcı Üzerinden Medya Oynatıcı Kontrol Aracı FoxyTunes Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda FoxyTunes isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

İnternette gezerken müzik dinliyor musunuz? Cevabınız “Evet” ise FoxyTunes tam size göre bir eklenti. Bu eklenti sayesinde en favori medya dosyalarınızı tarayıcınızın penceresiniz terk etmeden kontrol edebilirsiniz.

Winamp, iTunes, Windows Media Player vb. çok kullanılan popüler medya oynatıcılar üzerinde müzik dinlerken, video izlerken veya daha farklı işlemler gerçekleştirirken artık internet tarayıcınızın arayüzünü terk etmek zorunda kalmayacaksınız. Tarayıcınıza kurduğunuz FoxyTunes eklentisi ile şarkıları atlayabilecek, durdurabilecek, listenize şarkı ekleyebilecek, ses ayarlamalarını yapabileceksiniz.

Skin” desteği ile kişiselleştirebileceğiniz ve birçok farklı görünümde kendi zevkinize göre düzenleyebileceğiniz FoxyTunes durum çubuğunuzda çok küçük bir yer kaplayarak size en gerektiği anda yardımcı olmak için hep yanınızda olacak.

Firefox üzerine kurulabilen bu eklentinin desteklediği medya oynatıcılarının listesine buradan ulaşabilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver