Tarantula Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri Hakkında Bilgi

Tarantula Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri

Tarantula anlamı bilgi bankası

anlamı nedir, ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar

Tarantula Nedir, Tarantula Ne Anlama Gelir, Tarantula Ne Demektir, Tarantula Anlamı Nedir ile ilgili bilgileri bu yazıda paylaşmaya çalıştım.

Tarantula ile ilgili internet ortamındaki ve diğer ansiklopedi gibi bilgi kaynaklarından elde ettiğim bilgileri yazımda paylaştım. Yararlı olmasını dilerim. Konu ile ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi de aşağıda yorum olarak bırakabilirsiniz.

Tarantula Anlamı

Tarantula Nedir Nerede Yaşarlar Özellikleri
Kurt örümcekleri (Lycosidae) familyasından bir tür örümcek. Zehirli bir örümcek olmasına karşın, bu zehir insanlar için tehlikeli değildir. Yaklaşık 2,5 cm uzunluğundadır. Aynı familyadaki diğer örümcekler gibi avını koşarak yakalar, ağ örmez. Avrupa’nın güneyinde yaşayan bu türün adı, İtalya’da bir kentin adı olan Taranto’dan türemiştir. Yeni dünya’nın sıcak bölgelerinde yaşayan ve çok daha büyük ve tüylü olan Theraphosidae familyasından bazı türlere de sonradan bu ad verilmiştir.

Konu ile ilgili aramalar: Tarantula Nedir Tarantula ödev ara Tarantula kelime anlamı Tarantula sözlükte ara Tarantula ansiklopedi bilgi bankası ara Tarantula ne demek Tarantula neye denir

Tarantula ile ilgili sorularınızı ve yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver