Tanımadığınız Formatlara Uygun Programı Bulun Ücretsiz İndir File Helper Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tanımadığınız Formatlara Uygun Programı Bulun File Helper Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda File Helper isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayara indilen bir belgenin bilinmeyen bir uzantıda olması sık rastlanan bir durumdur. Böyle durumlarda araştırma yaparak uygun programı bulmalı ve doğru adresten temin etmelisiniz. File Helper ise tüm bu işlemleri kendisi yaparak tanımadığınız formattaki bir belgeyi açacak uygun programı bulur ve tek tıklamayla indirmenizi sağlar.

File Helper bilgisayarınıza kurduğunuz anda bir tarama gerçekleştirerek sistemin açamayacağı uzantıdaki dokümanları öncelikle listeler. Daha sonra listedeki dosya uzantılarının ne olduğunu ve hangi programla açılacağını kısa bir açıklamayla size gösterir. Programın yapabildikleri sadece bununla sınırlı değil. File Helper önerdiği programı hemen bilgisayarınıza indirmek için kendi veritabanında bir arama gerçekleştirerek bulur ve hemen bilgisayara indirmenizi sağlar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver