Tam Kapsamlı Güvenlik Koruması Ücretsiz İndir McAfee Total Protection Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tam Kapsamlı Güvenlik Koruması McAfee Total Protection Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda McAfee Total Protection isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

McAfee Total Protection 2010 geliştirilen yeni sürümüyle hem tasarımında hem de özelliklerinde geliştirmeler yaptı. Arayüz tasarımı tamamen değişen McAfee Total Protection 2010 hızlı ve etkili tarama motoruyla çevrimiçi kullanımlar için daha da uygun hale getirilerek sistem yavaşlıklarını ortadan kaldırıyor.En yüksek düzeyde koruma sağlayarak zararlı yazılımlara geçit vermeyen McAfee Total Protection 2010 lokal ağlarda da tam koruma sağlıyor. Yazılımdaki ilk göze çarpan değişiklerden olan geliştirilmiş tarama motoru Artemis, 2009 yılındaki sürümlere göre 8 kat hızlı çalışıyor. Daha hızlı güncellemeler ve daha kısa süren taramalar sisteminizi yormuyor. Kullanım kolaylığı sağlayan yeni tasarım oldukça şık. Ebeveynler için özel filtrelemelerle çocuklar korunurken, tehlikeli sitelere karşı farklı kademelerdeki filtreler siteye girmeden sizi uyarır.

McAfee SiteAdvisor Plus Siz tıklatmadan önce kırmızı, sarı ve yeşil kodlarla web sitesi güvenliğini bildirir. Kimlik hırsılığına karşı en güvenli korumayı sağlar.Ev Ağınıza Özel KorumaLokal ağda güvenlik sağlayarak hassas dosyalara karşı bloklama uygular.Kimlik Hırsızlığına Karşı Ekstra Korumaİnternetteki kimlik hırsızlıklarına karşı tam güvenli koruma sağlayan yazılım özel dosyalarınızı da korur.Anti-spam ve e-posta korumasıGeliştirilen spam korumasıyla McAfee Total Protection 2010 e-postalarınız için yüksek güvenlik sağlar.Ebeveyn KontrolüGeliştirilmiş filtreleri sayesinde çocuklarınızı internetin tehlikelerinden koruyabilirsiniz.McAfee Online BackupÇevrimiçi yedekleme özelliği sayesinde McAfee Total Protection 2010 internette sizin için açtığı 1 GB’lık yedekleme alanında en değerli dosyalarınızı yedekleme imkanı tanır. 8 Kat Hızlandırılmış TaramaEskisine göre 8 kat daha hızlandırlımış tarama motoru otomatik güncellemelerle sisteminizi tehditlere karşı sürekli koruma sağlar.Kolay KullanımMcAfee Total Protection 2010 tamamen güncellenen tasarımıyla tek tıklamayla her alanı yönetebilmeniz amacıyla hazırlanmış. Her düzey kullanıcı düşünülerek hazırlanan tasarım kullanım kolaylığı sağlıyor. Uyarı ve raporlamalarda aynı oranda kolay anlaşaılır hale getirilmiş. Hızlı ve Aktif Koruma TeknolojisiMcAfee ürünleri tüm zararlı yazılımlara karşı en aktif koruma sağlayan yazılımlar arasındadır. Tehlikeler milisaniyeler içerisinde engellenerek sisteminize ulaşması imkansız hale getirilir.Anti-virüs/Anti-casus/Güvenlik DuvarıVirüs, casus yazılım, adaware, rootkit gibi zararlı yazılımlar taranarak bloke edilir veya silinir. Programın iki taraflı güvenlik duvarı bilgisayarınızı hacker’lardan korur.PC Performansınız DüşmezMcAfee Total Protection 2010 daha hızlı güncellemeler ve daha hızlı taramalar sayesinde bilgisayar performansınızı etkilemeyecek. Yeni sürümde kurulum dosyası küçültülmüş ve bellek kullanımı optimize edilmiştir.Home ScreenSisteminizdeki tüm engellenen tehditleri, tarama sonuçlarını görüntüleyerek yönetebileceğiniz Home Screen kolay ve pratik kullanım sağlar. Ayrıca güncellemeler acil olmadıkça PC’yi kullanmadığınız aralıklarda yapılır.PC OptimizasyonuMcAfee ürünleri bilgisayarınızda işe yarayacak ekstra araçlarla kullanıcı dostu. Bilgisayarınızı yavaşlatan çöp dosyalarını silen, ihtiyaç duyulmayan size özel dosyalarınızı yok eder, klasörleriniz için birleştirme işlemi yapar.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver