Taksitli Satış Programı Ücretsiz İndir Proton Taksitçi Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Taksitli Satış Programı Proton Taksitçi Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Proton Taksitçi isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Taksit ile satış yapan tüm mağazalar için geliştirilen Proton Taksitçi, tamamen ilişkisel veri tabanı mimarisi ile SQL server üzerinde çalışarak bir mağazanın tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Sınırsız Taksit İmkanıMüşterilerinize sırınısız sayıda taksit ile mal satabilirsiniz. Program, taksitleri müşteri kartında takibini yapar. Geciken taksitleri, tahsilatları detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz. Aylık taksit mizanı ile müşterinin hangi yıllarda ve aylarda ne kadar taksit ödeyececeğini tek ekranda görebilirsiniz. Kredi Kartına Taksit İmkanıSatışlarınızı isterseniz kredi kartına bölerek yaparsanız. Bu durumda program taksit takibini müşteri kartından değil slip çektiğiniz bankanın hesabından yapar. Satılan malın taksitleri bankanın hesabına taksit vadeleri gelene kadar bloke olarak tutulur ve vadesi gelen taksitler banka cari hesabına eklenir. Böylece bankalardaki blokeli paranınızın da takibini yapabilirsiniz. Stoklarla İlişkisel BağlantıTedarikçilerden alınan mallar ve müşterilere satılanlar stok kartlarına direk olarak ilişkilendirilir ve yıllar sonra bile bir malın kimden kaç tane alınıp kimlere satıldığını detaylı bir şekilde görebilirsiniz. SMS, Toplu Mail ve MektupBorçlulara göre, bölgelere göre ve diğer çeşitli kriterlere göre alınan müşteri raporlarına göre sms gönderebilir, mektup yazabilir veya e-posta gönderebilirsiniz. Farklı amaçlar için raporu Excel’e aktarıp dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Programda kullandıkça hoşunuza gidecek diğer özellikleri ücretsiz olarak kullanarak görebilirsiniz.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver