Tabletler İçin Antivirüs Uygulaması Ücretsiz İndir Anti-Virus Pro Tablet Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Tabletler İçin Antivirüs Uygulaması Anti-Virus Pro Tablet Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Anti-Virus Pro Tablet isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

AVG‘nin tabletler için hazırladığı güvenlik uygulaması Anti-Virus Pro Tablet virüsler başta olmak üzere tüm zararlı yazılımlarla mücadele eder. Ayrıca kaybolma ve çalınma ihtimallerine karşı cihazınızı uzaktan yönetebilir ve harita üzerinden izleyebilirsiniz.Anti-Virus Pro Tablet tabletteki uygulamaları, dosyaları, ayarları tarayarak bulduğu güvenlik açıklarıyla ilgili sizi uyarır. Ayrıca uygulamanın güvenli tarayıcı moduyla internette iz bırakmadan en güvenli şekilde gezersiniz. Anti-Virus Pro Tablet bir güvenlik uygulaması olmasının yanısıra bir optimizasyon uygulaması. Tableti yavaşlatan ve yoran uygulamalar tespit edilerek ayarları değiştirilebilir. Aynı zamanda kullanılmayan uygulamalar kapatılarak işlemler hızlandırılabilir. Kişisel gizliliğinize önem veriyor ve bazı uygulamaların sizin dışındaki kişiler tarafından kullanılmasını istemiyorsanız Anti-Virus Pro Tablet aracılığıyla kilitleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama ve oyunların yedekleri alınarak veri kaybı önlenebilir.

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver