Swiss File Knife Dosya Yönetme Programı Ücretsiz İndir Swiss File Knife Türkçe Kullanımı Hakkında Bilgi

Swiss File Knife Dosya Yönetme Programı Swiss File Knife Nedir, Ne İşe Yarar ve Nasıl Kullanılır? Türkçe Açıklama – Windows 8,7,Vista, Xp Programları ve Mobil Uygulamaları Son Sürüm

Aşağıda Swiss File Knife isimli program için kısaca tanıtımı, neye yaradığı, genel özellikleri ve en son sürümü (yeni versiyon) download linki yer almaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Swiss File Knife, günlük görevler için komut satırı aracıdır. Bu program sayesinde çift dosyalar içinde metinleri bularak ayırabilirsiniz, dizin boyutlarını listeleyebilirsiniz. Ayrıca metinleri filtreleyebilir ya da yerlerini değiştirebilirsiniz. Kolay dosya transferi için anlık ftp ya da HTTP sunucusunu çalıştırabilirsiniz.

Bu program, çift dosyalarınızı bulabildiği gibi, tek dosya içine çok sayıda dosya sığdırabilir. Bunların yanı sıra, md5 kontrol toplamı listeleri yaratarak bunları yönetebilir. Tüm dosyalara bir komut verebilirsiniz. Dosyalardan “hexdump”lar oluşturabilirsiniz.

Swiss File Knife ile tcp bağlantısının içeriklerini izleyin, dosyalar arasındaki bağımlılıkları bulun, terminale renkli metin yazdırın ve yoldaki komutları tespit edin. Bunları yapmakla da kalmayın, dosyalarınızı CR/LF formatlarına çevirin. zip, .jar, .tar, .gz, ve .bz2 dosyalarının tümünün içeriğini listeleyin. 

PROGRAMI BEDAVA İNDİRMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Program hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver