Survivor Nerede Çekiliyor? Çekildiği Ada – Yer 2012

Son Arananlar:survivor 2012 nerede çekiliyorsurvıvor hangi adadasurvivor hangi adada çekiliyor,survivor nerede cekiliyorsurvivor çekildiği adadominik cumhuriyeti survivor neredesörvayvır 2012,survivor nerede çekiliyor 2012survivor 2012 çekildiği yersurvivor 2012 neredesurvivor nerede,survivor adasi neredesurvivor 2012survivor nerde çekiliyo 2012

Dominik Cumhuriyeti sahillerinde çekilmeye devam eden Acun Ilıcalı’nın programı “Survivor Ünlüler Gönüllüler 2012” adlı yarışmanın çekildiği yer sır gibi saklanıyordu. İnternette yaptığımız araştırma ile bu çekimlerin yapıldığı sahili, adayı çok fazla sayıda merak edenlerin olduğu görülmektedir. Bu noktada devreye girerek sizler için bir araştırma yaptık. Survivor 2012 bir adada değil Dominik Cumhuriyeti sahillerinde çekilmektedir. Program formatı gereği ada denmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ünlüler ve Gönüllüler sahilinde ortalama sıcaklık gece en düşük 24, gündüz en yüksek 27 derecedir.

Not: Aşağıdaki resimleri büyütmek isterseniz üzerine tıklayınız, açılan sayfadan tekrar resmin üzerine tıkladığınızda büyük boyutta görebilirsiniz.

Survivor'un Çekildiği Ada - Sahil - 2012

Resim 1: Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi Survivor ünlüler ve gönüllüler adası (sahili) yanyana ve aralarındaki mesafe sadece 450 metre. Ünlüler sahilinin hemen önündeki adacığın önünden gönüllüler sahili rahatlıkla gözükmektedir. Sahilde yürüyüşe çıktıklarında veya balık avlanırken birbirlerini görmeleri olası bir durum gibi gözükmekte.

Survivor Çekildiği Ada - Yer 2012

Resim 2: Yukarıdaki resimde kırmızı halka içindeki yerin de ödül ve dokunulmazlık oyunlarının oynandığı yer olma ihtimali çok yüksek. Ünlüler ve gönüllüler adasına (sahiline) 500 metre kadar uzaklıkta. Yine kesin olmamakla birlikte çekim ekibininde burada konakladığını düşünmekteyiz. En yakın yerleşim merkezine uzaklık 3-4 Km civarı.

Sponsorlar

Survivor 2012 çekildiği ada yer sahil

Resim 3: Ünlüler Sahili. Masmavi, berrak ve mercanlarıyla dikkat çeken bir sahil.

Survivor ünlüler gönüllüler adası çekildiği yer

Resim 4: Gönüllüler sahili. Ünlülerin sahiline göre biraz ufak kalan bir sahil. Masmavi, berrak ve mercanlarıyla dikkat çeken bir sahil.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver