Surface tablet fiyatı, tüm özellikleri ve tanıtım videosu

Surface tablet nasıl kullanılır ve Surface ile neler yapılabilir?

Surface tabletin tüm gelişmiş özelliklerini ve kullanımını anlatan video.

Sponsorlu Bağlantılar

Surface satışa çıktığından bu yana yaklaşık bir ay oldu. Aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi Surface tablet inceleniyor. Microsoft Windows RT sürümüyle gelen tabletin yaklaşık ağırlığı iPad ile aynı.

Dikdörtgen tasarıma sahip olan cihazın yapısı genel olarak plastik. Ayrıca şarj adaptörü konusuna Microsoft‘un önem verdiğini görüyoruz. Çünkü bildiğiniz gibi mikro-USB şarj portu tabletler için daha güçsüz kalıyor.

1353485811_microsoft-surface-rt-pro.jpg

Özelliklerine bakacak olursak,

Surface tablet 499$ fiyatla geliyor. Ekran 10.6 inç, 9.33mm incelik, 1366×768 ekran çözünürlüğü, 16:9 HD ekran, Quad-core dört çekirdekli işlemcisiyle çalışıyor. Bunların yanında arka kısmında ayakta durmasını sağlayan metal ayaklar kullanım kolaylığı sağlıyor. 2GB RAM, HD video çıkışı, USB 2.0 ve mikro SD kart girişi yer alıyor. 32 GB ve 64 GB dahili hafızalı seçenekleriyle geliyor.

Ön ve arka kısımda kamera bulunuyor ve iki kamera da 720p çözünürlük sunuyor. Klavye Surface’in renkli kısmı diyebiliriz. Renkli klavye sert bir yapıya sahipken, siyah klavye daha çok normal klavyelerle benzerlik gösteriyor. Surface bildiğiniz gibi Microsoft yazılımları ve uygulamalarıyla çalışıyor. Ayrıca Surface’iWindows Pro’ya yükseltebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver