Supracor İle Ykın Görme Tedavisi, Supracor Nedir, Supracor Tedavisi Ne Demek

supracor tedavisi ne işe yarar, supracor tedavisi nedir, yakın görme bozukluğu tedavisi, yakın görme bozukluğunun tedavisi

Supracor tedavisi

Yakını görmede problem yaşayanlara uygulanan, yakın görüşün düzeltilmesini sağlayan oldukça basit bir işlem olan supracor tedavisinde, gözün dış yüzeyine excimer laser uygulanılarak kornea nazikçe yeniden şekillendirilmektedir. Hem yakın görüşün düzeltilmesinde etkili, hem de diğer uygulamalara göre oldukça güvenilir olan supracor tedavisi, önceleri lasik geçiren hastalara da uygulanabilen bir yöntemdir.

Sponsorlu Bağlantılar

Supracor tedavisinde amaç günlük hayatımızda sık sık karşılaştığımız ve yakından baktığımız yazıları rahatlıkla okuyabilmemizi sağlamaktır. Örneğin bir gazete, bilgisayar, telefon ya da restoran menüsü gibi yakından bakılan yazıları okumak için supracaor tedavisi ile gözün görüş gücü iyileştirilerek hasta bu yazıları gözlüksüz bir şekilde okumaktadır.

Supracor tedavisi tek seansta %90′lık bir başarı sağlar. Son dönemlerin en etkili ve güvenilir yakın görme tedavi metodu olan supracor tedavisi uzak görmeyi hiçbir şekilde engellememektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Cevap Ver